Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel mit akar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel mit akar az exem? Segítség, már nem bírom ezt sokáig!

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk és ő indítványozta, hogy váljunk szét, mert túlságosan görcsös és nem tud feloldódni a kapcsolatunkban. Sajnáltam nagyon de elfogadtam, hogy rendben, most ez van, én attól még igyekeztem vele normálisan viselkedni. Ehhez képest 2 hónapja más sem megy, minthogy három naponta meggondolja magát és a lehetőségek az alábbiak alapján variálódnak

a) szeret és megöli magát, ha nem jövök vele össze

b) utál és én vagyok a legszörnyűbb ember a világon

c) voltaképpen sosem szeretett és abszolút közömbös vagyok neki

d) válogatott inzultálások arról, hogy én rontottam el mindent a kapcsolatunkban/ronda vagyok és nem is tetszettem neki soha/ nem is voltam soha szimpatikus


Ebben pedig az a leginkább ironikus, hogy én 2 hónap alatt egyszer sem kerestem fel, minden ilyen jelleg feszültséget magának szít, ugyanúgy amikor a beszélgetéseink alatt sem teszek hozzá semmilyen érdemlegeset az "ok" és társain kívül, mégis órákig vitatkozik saját magával. Letiltottam facebook-ról de ez csak olaj volt a tűzre és azóta már a 4. profilt csinálja, hogy azokon rám írhasson és elmondhassa hatvanadjára, hogy ő aztán nagyon lezárta és ez végleges és ne akarjak tőle semmit. És ez ijesztő, mert látszik, hogy ilyenkor tényleg nem tűnik fel neki, hogy mit csinál, hogy saját maga keres fel egy olyan embert, aki már rég hozzá sem szól és megmondja neki (ráadásul túlzás nélkül ez már kb. a hatvanadik alkalom, tényleg) hogy na de most már lezárta és túl van rajtam. Ha valakin túl vagy és közömbös neked, akkor égen-földön felkutatod, hogy ezt elismételd neki sokadjára és mellé ellenállhatatlan kényszert érzel, hogy inzultáld is? Nem hinném.

Szóval szerintetek mit lehet ezzel csinálni, illetve ezt tényleg azért csinálja, mert még nem közömbös? Triviálisnak tűnik, de ennyi hülyeség után, gyengébb pillanataimban már én magam is magamat hibáztatom.


Köszi előre is!


én 20/nő ő 21/férfi



2014. júl. 26. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem tudja lezárni magában a dolgot, vagy azt akarja, hogy te menj vissza hozzá :-)
2014. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azert csinalja, mert a sertett, 12 eves onmaga beszel belole. A helyedben szemtol-szembe megmondanam neki (akar tanuk elott is), hogy fejezze be, ne csinaljon magabol komplett idiotat, lepjen ki az eletembol, ne keressen tobbet, mert zaklatasert feljelented. Ha ez sem hat, es kezd eldurvulni a helyzet, fenyeget, jelentsd fel.
2014. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azok alapján, amit leírtál, szerintem ő nincsen rendben pszichésen, de nem a szakítás miatt - én őszintén szólva inkább fordítva feltételem az ok-okozati összefüggést.


Nem tudom, mennyi ideig voltatok együtt. A kapcsolatotok alatt mennyire keltette benned stabil, kiegyensúlyozott személyiség benyomását reális önértékeléssel és realitásérzékkel?

2014. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy ideig még úgy tűnt, hogy rendben van vele minden, kicsit túlságosan is mesebeli volt az egész, fel is merült bennem, hogy nem túl tökéletes e a dolog. Aztán szép lassan elkezdtek különböző zavarai lenni, nem bír aludni, vallási fanatikus lett, paranoid és mindenben szimbolizmust lát, ezektől pedig szétcsúszott annyira, hogy az egészért engem lásson felelősnek. Csak akkor azt nem értem, hogy miért nem jön rá, hogy az én cseszegetésem azért nem oldja meg a problémát, mert a probléma nem velem van.
2014. júl. 26. 10:42
 5/5 legly ***** válasza:

A férfi nem tudja magában lezárni a dolgokat, teljesen össze van zavarodva.


Amit utoljára írtál, arra meg annyit írnék, hogy egy ember sem fogja először magát hibáztatni. Vagy rájön egy idő után hogy "hoppá, nem is te vagy a hibás, hanem én" vagy nem jön rá és akkor folytatja vagy akár téged békén hagy és mást hibáztat.

2014. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!