Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős segítség kell! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős segítség kell! Nem bírom sokáig! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak. A barátom 1 hét szünetet kért és azt mondta, hogy jót fog ez nekünk tenni. Sajnos pont rosszkor jött, mert vizsgázok és én őt nagyon szeretem. Félek, hogy elveszítem. Nagyon sok mindenen mentünk keresztül. Daganatos volt és legyőzte. Mellette maradtam. Segítettem neki. Most nekem volt egy kicsit rosszabb hónapom és elege lett belőlem. Én fél évig elnéztem neki minden morgását, de most én nem kapok megértést. Ennek ellenére nem akarom elveszíteni. Vajon újra együtt leszünk? Nagyon hiányzik. Belebetegedtem már a helyzetembe.

19/L


2013. máj. 27. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
na ezt igy szepen szemtol szembe kerdezd meg tole..de ne hozd fel neki hogy bezzeg te mellette alltal amikor...csak hagyd hogy elmondja amit gondol, lehet hogy teljesen mas dolog miatt dontott ugy hogy szunet kene..sok sikert, remelem visszatalaltok egymashoz es minden okes lesz:)
2013. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit koncentrálj most magadra,a vizsgáidra,és hagyd,hogy magától alakuljanak a dolgok,valószínűleg ő is be fogja látni,hogy te is mellette álltál,amikor szüksége volt rá. próbált picit megérteni,nem könnyű egy daganatos betegségen átesni. Én tudom,mert hiába vagyok 23 éves,2x is megtámadott a rák,az előző kapcsolatomat nagyrészt a betegség tette tönkre. Sajnos velem is sokszor elszaladt a ló,és képes voltam mások problémája felett átsiklani,és csak magamat sajnálni. Másodjára már együtt voltam a mostani pasimmal,amikor újra beteg lettem. Sokat tanultam az előző esetből,és sokkal "könnyebben" vettem a nehézségeket,mint előzőleg. De tudnod kell,hogy az ember számára hatalmas trauma az,amikor megtudja,hogy ilyen fiatalon szinte farkasszemet néz a halállal. Ilyen esetekben könnyebben,meggondolatlanabbul félrerúg sok mindent az ember,ami nélkül előzőleg élni sem tudott volna. Beszélgess vele őszintén a helyzetről,sok megértésre és türelemre van szüksége mind a kettőtöknek. Szorítok,és jó egészséget a barátodnak!
2013. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha így van mindenképp beszéld meg vele! Mondd el hogy te mit tettél érte és hogy fontos neked! Már bocs a kifejezésért de ha ilyen bunkó ne hagyd neki, és ha a beszélgetés után is így áll hozzá keress mást. Ez nem fair a részéről, egy kapcsolatban nem csak kapni, adni is kell! Sok sikert! :))
2013. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt nem mondta, hogy miért kell neki szünet?


Tőlem mikor a barátom szünetet kért, akkor abban az időben sokat voltunk együtt és sokat is veszekedtünk. Kicsit nyugira volt szüksége. Egy nap sem kellett neki, este már keresett, hogy hiányzom neki :)


Ha ezt kérte, tartsd tiszteletben, véletlenül se keresd, hadd hiányozz neki ;)


19/L

2013. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Sajnos mindenki csak azt tudja mondani, hogy várjak. Én várok, de nehéz. Nagyon nehezen bírom sajnos. Kicsit már az egészségemre is ráment. Lehet túlságosan is akarom ezt az egészet?

Anyukájának azt mondta, hogy Ő nem akart kidobni. De akkor min gondolkodik? Tudja nagyon jól, hogy bármit megtennék érte. Csak ezzel a várakoztatással tönkre tesz. Már tönkre mentem. És sajnos anyukám se bírja könnyen, amilyen állapotban vagyok.

2013. máj. 27. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!