Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom lassan 2,5 éve együtt vagyunk. Elején nagy szerelem,mostanra egy undoritó ember lett velem szemben(engem hibáztat),de tudom,hogy amit leművel az nem az én hibám. Ilyen,hogy meg se hallgat rám teszi a telefont,eltűnik,hívom hogy hol van és letilt...

És van egy régi haverom akivel hát eléggé összegabalyodtak a dolgok(megcsalás nincs). Érzelmileg érzem úgy hogy vele jobban összeillek,olyan kis kedves és hát úgy érzem ő adja meg amire szükségem van érzelmileg. Csak ha arra gondolok elhagynám a párom mégiscsak fáj,mert még szeretem,és ragaszkodok hozzá. Ezért így teljesen elvagyok veszve mitévő legyek:(



2019. okt. 2. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem először is lépj ki abból, ami rossz neked. Kicsit légy egyedül, szállj magadba!

Aztán utána ráérsz gondolkodni, mit akarsz a haverodtól. Nem kell egyikből a másikba ugrani.

2019. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szereted a párosát, csak kapcsolatfüggő vagy, ezèrt ragaszkodsz hozzá. Én nem tudnád kèpzelni, hogy egyedül legyèl kicsit, ès ne egyből egy másik kapcsolatba ugorj át.

Megoldás, hogy kikèpsz a szr kapcsolatokból, amiben folyton csak látnak, akkor is, ha nincs egyből más opció. Aztán lehet ismerkedni mással.

2019. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kilépsz a mostani kapcsolatodból,és azután jösz össze a másikkal.Hanem te fogsz kijönni rosszúl a dologból.
2019. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a másik össze akarna veled jönni? Neked is az a bajod, hogy nem tudsz egyedül meglenni. Fhaszról fhaszra, csak így megy... Ha annyira szereted a mostanit, tedd vele rendbe.
2019. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!