Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan embertől várok választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszczuri kérdése:

Olyan embertől várok választ aki esetleg volt már ilyen helyzetben vagy aki átélte már ezt. Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Előre bocsánat ha hossszu lesz.

Van egy családom párom és egy gyermekem.

A gond ott kezdődik hogy a párommal egyáltalán nem ugy alakulnak a dolgok ahogyan kellene. Egyre jobban elhidegülünk egymástol, vannak olyan napok hogy nem is beszélünk egymással. Tényleg hogy csak a gyerek miatt vagyok vele.

A másik dolog pedig hogy van egy munkatársam akivel jól kijövünk. Szószerint ő is vonzódik hozzám és énis ő hozzá.

Nem tudom mi tévő legyek.

A válaszokat előre is köszönöm

?



2019. ápr. 14. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Főzz egy jó paprikás krumplit.

Az hamar megvan.

Te, nem ideje volna már, hogy felnőtt férfi létedre, magad döntsd el mit akarsz?

2019. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ami nem megy, nem kell erőltetni. Én addig húznék el, míg nem gabalyodok teljesen a kollegába.
2019. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Gyerek miatt nem éri meg együtt maradni. Sokkal rosszabb neki, ha lát egy ilyen rossz kapcsolatot ahol már beszélni is alig beszéltek egymással. Hogyha nem is lesz semmi a munkatársaddal, a jelenlegi kapcsolatodnak akkor sincsen már értelme. Ha bármelyikőtök változtatni akarna ezen a rossz helyzeten és több energiát fordítani a kapcsolatra akkor már megtette volna és nem lenne ilyen a helyzet. Mindenkinek jobb, ha szépen békésen alválnak útjaitok. Igen, a gyereknek is jobb. Legalább minimális esélye lesz arra, hogy lásson egy kapcsolatot ahol szereti egymást a két fél.
2019. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Kefélni akarsz a párod mellett. Csináld! Mi az akadály?
2019. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, hogy én mit tennék/tettem hasonló helyzetben és másoknál is működőképesnek bizonyult:

1. Leülni a pároddal és alaposan végigbeszélni, hogy mi az, ami nem működik a kapcsolatban, mit vártok egymástól, mi az, ami hiányzik és bele kellene tenni. És után csinálni azt, amit megbeszéltetek... dolgozni a kapcsolaton. Beszélgetni, időt tölteni együtt, romantikázni, besegíteni a másik tevékenységeibe, ha igényli, stb.

2. Az előbbi kimenetele kétesélyes: vagy helyrejön tőle a kapcsolat és jobb lesz, mint újkorában (láttam rá példát), vagy kiderül, hogy tényleg nincs közötök egymáshoz és akkor emelt fővel lehet továbbállni.

3. Új kapcsolatba akkor és csak akkor érdemes kezdeni, ha a régit már lezártad. Teljesen. Különben csak kihasználod, és ha van egy kis esze, nem is megy bele.

2019. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha leulsz vele beszelni ahogy a felettem levo mondja es nyitott a valtozasra akkor kerjetek segitseget

Egy mediator vagy coach jobban atlatja a dolgokat mert semleges mint az aki benne van.

Ez nem lesz rovid kor... Nem kapsz kesz valaszokat senkitol sem de ha megdolgoztok erte erdemes lesz idot szanni ra !

Sok olyat megtudhattok egymasrol amit nem gondoltatok volna

2019. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül is rakás trágya a kapcsolatod, hogy hamarosan mással fogsz hemperegni. Az nem biztos, hogy komoly lesz, de az életedet akkor is rendbe kell tenned. Felnőtt emberként nyilván tisztában vagy vele, hányas a kabát.
2019. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!