Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az én páromnak olyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én páromnak olyan a memóriája, mint egy aranyhalnak néha?

Figyelt kérdés

Nem írom le a konkrét példát, ma reggel mikor eljöttem tőle, nekem ezer dolgom volt a városba, ő otthon ült egész nap. Megkértem egy apró dologra, kb 10 perc lett volna, hogy mire este visszaérek csinálja meg.

Most írtam neki, hogy na sikerült? Mert nemsokára hazaérek.

Erre most állt neki.

Ott volt rá az egész napja, és most kezdett hozzá.


Mind ilyen vagy csak az enyém?

én 22L ő 23F, 1 éves kapcsolat


(ez az egyetlen "hibája" van amúgy, nagyon kedves, tündéri pasi, de az agya néha totál lyukas)


2019. okt. 2. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Vagy csak simán lusta.
2019. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is ilyen néha Az agyam :) Felejtek ,nem direkt csinálom

Sokszor annyirs kiesik minden hoy utána fel óra alatt 3 dolgot csinálok meg.

2019. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Mintha rólam írtál volna. A halakat meg ne hozd ide:))

A kerti tóban a halak, két nap alatt megtanulják, hol a tó széle, hol lehet ugrani, hogy ne kerüljenek szárazra.

2019. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Mind ilyen.
2019. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Az en pasim 45 evesen ilyen, szabadnapon van otthon, megkerem hogy mossa ki az agynemut, hazaerek este hetkor es akkor megy a mosogep. Mig ha idoben beteszi addigra mar meg is szaritja, nem ejfelkor kell paplant huzni. Aztan majd csodalkozik amikor ki lesz paterolva.
2019. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nincs baj a memóriájával. Lusta és xarik az egészre, amit mondanak neki.
2019. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Mindenkinek van ilyenje.

Lehet pont mert van rá bőven idő, és halogatta. Hmmm van valami fontos, de mi az, majd eszembe jut. Fontossági sorrendben valahol 1000. amit kértél, és azért esik ki.

Én is lukasagyú vagyok, ha olyasmiről van szó, és nem direkt, csak spontán.

Pl bekészítettem a mosást, érts csak a gombot kellett volna megnyomni, valamiért kiléptem a fürdőből, és teljesen meg voltam győződve róla, hogy elindítottam, este 8kor sikítottam fel, hogy basszus, valami hiányérzetem volt egész nap, csak nem tudtam mi az.

2019. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
En is ilyen vagyok, könnyen bele tudok merülni valamibe utána teljesen kimegy a fejemből mert nem azon gondolkodok. Akkor mond neki amikor nem csinál semmit.
2019. okt. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!