Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mit tegyen, ha kevesebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit tegyen, ha kevesebbnek érzi magát másoknál (pl egyes nőknél vagy munkatársaknál), mert bár van több diplomája is, de valahogy nem emlékszik sok mindenre, mert csak a rövidtávú (abból megéltem az egyetemen) memóriája a jó?

Figyelt kérdés
Most meg munkában, amiket mondanak a kolléganők (akik közül egyesek tetszenek), én csak nézek sokszor, mert már nem emlékszem vissza, max 3-4 hónapig emlékszem egyes dolgokra. Ők meg úgy ismernek fel egyes dolgokat, hogy ránéznek és rögtön mindenről tudnak beszélni elég sokat. Így vagyok vegyészként, hogy alig emlékszem pár száz képletre az egyetemről, holott sok-sok ezret tanultunk. Tökre elkeserítő, hogy újra kell mindent tanulni. Aztán következő éven megint.
2014. jún. 6. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ezzel a "képességgel" vegyésznek menni életed leghülyébb döntése volt édesem, ne haragudj.

A bajod 100%, hogy ebből adódik, lehet jobb lenne, ha keresnél egy olyan szakmát, ahol nem kell annyi mindent fejben tartani, vagy sokkal gyakorlatiasabb és akkor könnyebben rögzülnek dolgok.

2014. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amit eddig is
2014. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sunnyogj
2014. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ne keseredj el,a legtöbb ember úgy végezte el az egyetemet, hogy mivel kis idő alatt kellett nagy tananyagot bevágnia,ezért a sikeres vizsga után már nem emlékszik
2014. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nem ad megfelelő tudás az egyetem, vagyis a legtöbb nem. A tudás legjavát hosszas gyakorlatok alatt lehet elsajátítani, az meg sajnos a legtöbb egyetemen kimerül a 300 kreditből max 20 kreditnél. Persze van pár kivétel, orvosi, műszaki stb. A többi az mind elmélet, ami vizsgán ha átmentél, akkor rögtön ott a következő, már arra kell tanulni és a régit már felejti is el a legtöbb ember (sajnos én is).
2014. jún. 6. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!