Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy érdemes-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy érdemes-e összejönnöm vele?

Figyelt kérdés
Kb egy hete összejöttem a csoporttársammal. Nagyon aranyos, tényleg az egyik legőszintébb, legjólelkűbb ember akit ismerek. Rengeteg mindenben hasonlóak vagyunk. Viszont van néhány dolog amiben, meg teljesen mások. És ezek mellett nem tudom mennyire tudok elsiklani. Valamint tudom róla hogy elég vallásos és félek hogy esetleg nem akarna egyáltalán szexelni. Kinézetre szerintem átlagos, úgyhogy ezzel nem is lenne gondom. De sajnos az előbb leírtak miatt úgy vagyok vele hogy nem biztos hogy szeretnék vele kapcsolatban lenni, pedig ő tudom hogy nagyon szeretné. Hogy hozzak jó döntést?
2019. okt. 3. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Tehát összejöttél úgy valakivel, hogy abszolút semmit nem érzel iránta és még csak objektíven megnézve sem tetszik. Remek, máris nagyszerű döntést hoztál. Normális ember nem így áll egy kapcsolathoz, nem így megy bele. Nem is jön össze addig senkivel, amíg nem őrül meg érte és nem ismeri rendesen....
2019. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Hat nem sokat gondolkodtal rajta:


"Honnan tudjam hogy érdemes-e összejönnöm vele?"

vs.

"Kb egy hete összejöttem a csoporttársammal"


Most visszaugralgatsz az idoben?


43F

2019. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1: Nem mondtam egyszer se hogy semmit nem érzek iránta, ezt nem tudom hol olvastad.

2: Valóban rosszul fogalmaztam, a kérdés az lenne hogy érdemes-e párkapcsolatban lennem vele. Mert most még csak randizgatunk.

2019. okt. 3. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont van néhány dolog amiben, meg teljesen mások. És ezek mellett nem tudom mennyire tudok elsiklani."

Ha ezekről pötyögnél néhány szót, könnyebb dolgunk lenne!

A vallást viszont kipipálhatjuk!

Én is hívő vagyok, mégis szexeltem. Ennyit a vallásról.

2019. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Most akk együttvagytok vagy randizgattok? Legalább velünk lehetnél őszinte, ha már magaddal nem vagy az.
2019. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele a dilemmáidat. Az is lehetséges, hogy tévesen gondolkodsz róla előítéletesen, talán nincs igazad vele kapcsolatban. Talán ő is tévesen gondolkodik rólad és összejönne veled annak ellenére, hogy még nem ismer igazán téged ő sem. Szerintem beszélj vele, így igazán egyenes és korrekt, ígymindketten megértitek, hogy mit vártok ettől az egésztől és ő is megért téged és azt hogy neked mire van szükséged. Érdemes őszintének lenni emberekkel, akikkel párkapcsolatot tervezel. Sokan ott rontják el, hogy akármit elhallgatnak, nem tudják hogy kezeljék a konfliktusokat, nézeteltéréseket.
2019. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Meglatasom szerint annyira nem vagy tisztaban dolgokkal, hogy kar barmilyen kapcsolatba belemenned. Eloszor azt kene kitalalni, hogy mit is akarsz egy ferfitol. Ahhoz pedig onismeret szukseges. Addig semmilyen dontest nem fogsz tudni meghozni. Hidd el, nincs annal rosszabb, amikor a masik fel nem tudja, hogy mit is akar valojaban. Abbol semmi jo nem sulhet ki.


43F

2019. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7: Férfi vagyok. És lányról van szó. Nem ismersz úgyhogy fogalmad sincs róla hogy mennyi önismeretem van. Épp ez az hogy tudom hogy mit akarok, és ebbe nem illik bele néhány tulajdonsága. Viszont azt is tudom hogy nincs tökéletes ember és soha nem fogok olyat találni aki minden elvárásomnak megfelel
2019. okt. 3. 22:09
 9/14 A kérdező kommentje:
4: Más temperamentum. Ő visszafogottabb, én kevésbé. Meg pl az hogy mai napig féltik a szülei ha este kinn van velem pedig 21 éves. Meg maga a tény hogy ilyen gyorsan ilyen sokat belegondol a dolgokba
2019. okt. 3. 22:11
 10/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. A nemed a lenyegen nem valtoztat, mivel a kapcsolatrol volt szo elsosorban. Bocs, nekem a sorok kozott az jott le, hogy no vagy. De tenyleg ugyanazt tudom javasolni. Tudnod kell, hogy mit akarsz, es mi az amit kizarsz. Minden masra ott a kompromisszum.


43F

2019. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!