Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja vagyunk együtt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyunk együtt de nem nagyon haladunk. Ki lépnétek a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Június közepe óta ismerem. Nem sok időt tudunk együtt tölteni heti 2 max 3 nap. Én dolgozom ő is dolgozik. Túl sok mindent vállal magára, tehát heti pár nap a miénk, ebből szinte most már mind együtt alvással végződik de pl augusztus vége óta nem voltunk közösen sehol mert nincs rá idő. Viszont ha azt nézem a 4 hónap alatt több közös programom volt vele mint az exemmel 3 év alatt. Az bánt, hogy még egyszer sem vallott szerelmet. Mondja, hogy hiányzom vagy mondta, hogy nem akart barátnőt de már nem veszítene el engem. Igazából attól félek, hogy nem szerelmes belém. Amikor velem van akkor nagyon odaadó, lelkes, mindig ölel, puszil, simogat. Gondoskodik rólam, mindenre odafigyel, magától tesz meg dolgokat amikre nem is kellene mondjuk figyelnie. Viszont nagyon ritkán hív telefonon. Igaz én sem hívom soha. Mindennap beszélünk a facebookon de nekem ez már kezd kevés lenni. Előttem 1,5 évig volt egyedülálló. Előtte 3 komoly kapcsolata volt, mindhárom lány megcsalta. 29 éves. Szeretném tudni hányadán állunk de nem szeretném megkérdezni tőle, hogy most te szerelmes vagy egyáltalán belém? Mit tegyek? A közös idő mennyiségéről már beszéltünk azt kérte, hogy legyek türelmes mert tisztában vagyok vele, hogy ez az éve ilyen, és nem számított rá, hogy kapcsolatban lesz de fontos vagyok neki és jövőre minden jobb lesz.

Mit tegyek? Ilyenkor nem halál szerelmesnek kellene lennünk és sülve főve együtt lenni?



2019. okt. 3. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Sokmondenben igazad van, ugyanakkor azt Te is elismered h nem hívod soha. Az h kideruljon mennyi van ebben a kapcsolatban jó lenne több időt együtt toltenetek
2019. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Én is igy vagyok a lány hétközben nem akar találkozni,mert fáradt stb pedig suliba meg gyakorlatra jár hétvégén van egy nap találkozás csak...szex is havi 1-2 pedig a mienk már lassan egy éves kapcsolat lesz! Elég kevés euz már,mert én jobban keresem teszek a dolgokért de rajta nem nagyon látom ezt...
2019. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ne félj kézbe venni az irányítást! Miért félsz attól, hogy nem szerelmes a párod? Ne félj, hanem menj és bolondítsd magadba! Ha ilyen ritkán tudtok találkozni, én megfontolnám az összeköltözést. Bár 4 hónap rövid idô, de Ti sem lesztek már fiatalabbak.
2019. okt. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem leszek népszerű, de olyan sokat számít az a bizonyos szó, ha egyébként tettekkel, és szavakkal is azt kommunikálja feléd, hogy fontos vagy neki? Van, aki nehezen beszél az érzéseiről, pláne, ha ennyiszer megégette magát. Ha fontos neked, akkor légy még türelmes egy darabig vele. Értékelni fogja, aztán egyszer csak kicsúszik majd az a bizonyos szó is.
2019. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, de ez nem egy komoly kapcsolat, hanem inkább szabadidőpartner vagy (vagy dugópajti, ha úgy tetszik).

Persze, legyél türelemmel, minden jobb lesz blabla... Hány évesek vagytok?

2019. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Hol vagytok ti egyutt? Sehol. Az ember mindent megtesz, hogy ne legyen ideje veled lenni. Baratnot nem is akar, csak egy alkalmi lyukat, ha nem latnad. Ez nem kapcsolat.
2019. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem mondom, hogy nincsenek érzései irántad, mert lehetnek. Viszont ez egyelőre inkább laza, mint komoly.
2019. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeret téged, kedvel, vagy mondjuk lájkol.

Szerelemről viszont szó sincs, nem is tudom elképzelni, hogy legyen.

2019. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!