Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manipulál a feleségem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manipulál a feleségem vagy tényleg ügyetlen/figyelmetlen?

Figyelt kérdés
Miután felváltva csináltuk a feleségemmel, most már hónapok óta csakis én ürítem és én rakom meg a mosogató gépet mert amikor a feleségem csinálta garantált volt hogy egy részük piszkos marad. Többször szóltam hogy figyeljen hogyan rendezi az edényeket, vagy ha már piszkos maradt akkor legalább ne rakja be őket a szekrénybe, de hiába. Ma eszembe jutott egy gondolat, hogy úgy egy éve kértem a feleségem hogy most már ő is próbálhatná levágni kisbabánk körmeit - miután pár hónapig csakis én vágtam mert ő nem merte - mire ő egy szuper hegyes körömvágó ollóval állt neki a körömvágásnak és alaposan megszúrta rugdalózó kisbabánk sarkát. Most én nem ismerem hülyének a feleségemet hogy nem gondolt arra hogy nem jó ötlet hegyes ollóval kisbabához közelíteni és megkísértett a gondolat hogy szándékosan csinálta. És szándékosan rakta el az edényeket mikor jól láthatóan piszkosak voltak. És szándékosan hagyta a konyhapadlót tele morzsával sepregetéskor. És az asztalt amikor letöröli. Mert ezzel számára megoldja a problémát - csakis én vágom a baba körmeit, én mosogatok, én sepregetek, törölgetek. Mi a véleményetek?

2019. okt. 4. 12:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

nem hinnem h epeszu anya direkt szurna meg egy olloval a gyereket. az ilyen ember gonosz. a felesegedbol kinezed h gonosz ember?


amugy a "mosogatas" ha mosogatogep van nem valami nagy cucc, kipakolas bepakolas. attol fugg milyen mas haz koruli munkakbol veszi ki a reszet. pl fozni szokott? porszivozni? ha ezekben jo, akkor munkamegosztas van amivel mi is a bajod?


ha nincs, akkor meg nem hiszem, h a gyerek szuletese utan derult ki rola, hogy igenytelen es nem szeret takaritani, hazimunkat vegezni. ebben az esetben tudtad milyen ember, mostmar ne panaszkodj, te valasztottad.

2019. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem paranoiás lettél. Nem hiszem, hogy szándékosan ártana a babának, a tányérokkal meg lusta és sz@rik bele.
2019. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Főzni elég ritkán szokott és porszívózni én szoktam.
2019. okt. 4. 13:04
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

ertem. egyutt eltetek mar egy ideje a gyerek elott is, gondolom, akkor miert moat panaszkodsz es kezd zavarni? te valasztottad, egyedul magadat okolhatod. ha nem sikerult kompromisszumot kotve felosztani a hazimunkat mar a gyerek elott azt hitted a gyerek utan mas lesz?


kb mint mikor a lusta here csalfa ferfira var egy no h megvaltozzon.

nem ertem az embereket. vesz tulipant a boltban, aztan otthon sir, h o narciszt akart nem is tulipant.

hat most mar azt szagolod amit vettel.

2019. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, én is eléggé eszement gondolatnak tartom hogy szándékosan ártana a babának, ezért is a megkísértés szó használata. Nem szeretnék paranoiás lenni. De ugyanakkor egy sablont kezdek megfigyelni, hogy ő nem megfelelően csinál valamit, semmi szándéka jobban odafigyelni és az eredmény hogy egyre több mindent csak én csinálok. Pl. hiába javasoltam egy körömvágó használatát mert ő azt nem tudja használni.
2019. okt. 4. 13:07
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
meg egyszer kerdezem: miert MOST kezd ez zavarni? nem hiszem el, h a kisgyerek elott nem vetted eszre. ha olyan novel vallaltal gyereket akit nem ismersz az a te hulyeseged. na en lezartam a temat, mert csak panaszkodsz tovabb, hiaba mondom h nem mar csaladalapitas utan kene gondolkodni.
2019. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Épp ez az, tulipánt vettem de egyre inkább nárcisznak mutat :(
2019. okt. 4. 13:09
 8/23 A kérdező kommentje:
Mert MOST jött ez a gondolat - segítem a feleségem amiben csak tudom de MOST ismertem fel hogy mintha a munkabeosztás nagyon eltolódott.
2019. okt. 4. 13:12
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az ideje, hogy leülj és megbeszéld ezt vele. Azért teheti ezt meg, mert tudja, hogy nincs semmi következménye, te úgyis mindent elpakolsz, kitakarítasz, ha ő nem. Ezen a hozzáállásodon kell változtatnod. Legyél egy kicsit erélyesebb. Nekem anyám volt ilyen, mint te és "megnevelte" apámat.
2019. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Olyan a feleséged, mint a legtöbb pasi 😀 tisztelet a kivételnek.
2019. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!