Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már úgy, hogy kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy kiábrándultál a párodból? Tudtál még utána férfiként/nőként tekinteni rá?

Figyelt kérdés

Én most nagyon kiábrándultam a páromból. Van egy komoly jellembeli hiányossága, ami kínos és fájdalmas szituációkhoz vezet, figyelmetlen és feledékeny. Azt mondta, változtat, mert szeret, de újra és újra előjön ugyanaz a probléma, csak mindig más élethelyzetben.


Már nem tudok rá felnézni emiatt és csalódott is vagyok. Lehet ez még jó?



2016. jún. 1. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyen, sírtam miatta és óriási csalódás volt, de megbeszéltük a dolgot és azóta minden rendben, eddig azóta nem is gondoltam a dologra (mert a viselkedésével és a tetteivel bizonyítja a szerelmét), csak most a kérdés miatt jutott újra eszembe.
2016. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha engem is kiakaszt ezzel. Ő is figyelmetlen és feledékeny, de eddig nem okozott annyi kellemetlen helyzetet, hogy kiábránduljak belőle. Inkább én változtam egy kicsit, önállóbb lettem, mert rá nem mindég lehetett számítani. Mivel más rossz tulajdonsága nincs és ez sem olyan sok, ezért szemet hunyok felette és szeretem tovább. :D
2016. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

Tudjátok hogy mi a legnagyobb szerencse?

Hogy a nők tökéletesek!

Ennyit nyavalyogni basszus!

Halló! Ébresztő! Rossz tulajdonsága mindenkinek van! Tessék elviselni, együttélni ezekkel, ahogy a férfi is képes hiszti nélkül együttélni a nő hibáival.

Jó reggelt! Nincs fehér herceg még fehérebb lovon!!!

(Hidd el, akkor az lenne a bajod, hogy túl tökéletes, és ez okozna lelki gátakat, törést meg mindent)

2016. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3-as, senki nem mondta, hogy a nők tökéletesek. De miért kéne szemet hunyni egy alapvető jellemhiba felett, ami konkrétan megkeseríti a mindennapjaidat? Ami miatt nem tudsz felnézni a másikra?

Te nem szólnál ilyenért, mert úgysem tökéletes senki?

2016. jún. 1. 14:27
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Most kérdés, miben feledékeny és figyelmetlen. Mert feledékenységen lehet segíteni egy okostelefonos alkalmazással, naptárral, egyebekkel, kinek mi az ízlése. Beírathatod vele előtted.


A kérdésedre válaszolva pedig igen, volt ilyen, meg egy rövid időre ki is szerettem belőle. De egyrészt én is megembereltem magam, és nem engedtem, hogy ilyen gyorsan vége legyen, úgy döntöttem, kivárok, a párom pedig vevő volt mindenre, amikor látta, hogy mit kockáztat. Nagyon sok mindenben, ha lassan is, de változik és tesz egy csomó mindent, amivel kompenzálja @a hiányosságait. És én ebben segítek neki. Ez két emberen múlik. Te segítesz a párodnak, hogy változzon?

2016. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen tulajdonsága a páromnak,kiábrándító,de elfogadom,nekem is vannak hibáim.

Az ő hibája,hogy felelőtlen bizonyos dolgokban,nincs jövőképe. De pl nála ezt egy élethelyzetrossz gyerekkor okozta,meg változtatni most még ezen 3 évig nem tud,mert van egy dolog ami miatt nem nagyon tud mozdulni.

Talán ezért is van,hogy kiábrándító,de ha értelmesen belegondolok,mégsem mert érthető. Persze jó lenne ha másképp lenn,de hát senki nem tökéletes. Több a jó tulajdonsága mint a rossz.

2016. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Gonosz 3-as vagyok :-)


"Persze jó lenne ha másképp lenn,de hát senki nem tökéletes. Több a jó tulajdonsága mint a rossz."


Na ezt azért jó volt olvasni. :-)

2016. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Elfelejt évfordulókat, ünnepeket, névnapokat, amikor egyik barátom meghívott minket a születésnapi bulijába, nem köszöntötte fel.

Nem visz el sehova, pedig pénz lenne, még egy fagyira sem megyünk el, mert neki elég ha otthon vagyunk kettesben és "szeretjük egymást".

Beszélgettem én már erről vele többször is, hogy ezek alap dolgok, főleg a fentiek. Beismerte, hogy igazam van, de nincs változás, egyszerűen nem tudom,hol jár az agya, de alapvető illemszabályok nincsenek meg benne. :(

2016. jún. 1. 14:47
 9/19 anonim ***** válasza:

Na, végre vannak konkrétumok, így már könnyebb :-)


"Elfelejt évfordulókat, ünnepeket, névnapokat, "

Sajnos sok férfi ilyen (mondom ezt ffiként). Néhányat képes vagyok megjegyezni, de bizony én is hajlamos vagyok nem fejben tartani dátumokat.

De tudtam hogy jobb lesz ha változtatok ezen. Nyilván az agyamat nem tudom megváltoztatni, dátumokat továbbra sem tudok megjegyezni. Megoldás: a technika a barátunk, a telefonomban minden jeles dátumhoz beállítottam évenként ismétlődő bejegyzést. Probléma megoldva. Ezt szerintem te is javasolhatnád neki, mint alternatíva.

2016. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Nem visz el sehova, pedig pénz lenne, még egy fagyira sem megyünk el, mert neki elég ha otthon vagyunk kettesben és "szeretjük egymást". "


És ő milyen programokat szeret? Nincs olyan amit mindketten szerettek csinálni?

Pl. sétákra nem lehet oly nagy nehézség rászokni (különösen a párom kedvéért)

2016. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!