Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már úgy, hogy párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy párodnak fontosabbak az egyéb saját programjai, mint a közös családotok?

Figyelt kérdés

Ez már mindig így marad?

Mi lehet a megoldás?


2019. okt. 4. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt közös családunk, de egyébként igen. Részben emiatt sem lett végül közös család. Én nem vártam a csodára, beszéltem vele milliószor, nem hatott semmi, szerencsére még fiatal voltam akkoriban, szóval nem húztam ezzel az időm. Szerintem akinek magától nem a párja/családja a legfontosabb, hanem egyéb dolgai, annak semmilyen rábeszélés, semmilyen könyörgés nem segít, ideig-óráig max kicsit megpróbál többet odafigyelni, de tartósan nem tud energiát erre áldozni.

És most nem arról beszélek, hogy az embernek ne legyenek más programjai, barátai, hobbija, akármije a család mellett, hanem az arányokról. Nem mindegy, hogy 7 napból 6-ot tölt a családjával, és heti egy szombaton mondjuk kiéli a minden egyéb igényét, vagy fordítva. Egyensúlyra kell törekedni ebben is, de ha nincs belülről jövő vágya az embernek erre, akkor kár várni a csodára. Szerintem.

2019. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dettó mint az elsőnél...emiatt nem lett közös család egy minden másban passzoló emberrel.

De ha gyerek melett is a kocsik az első és Azokra a százezrek költözése meg az ilyen olyan autós programok...még most is fáj,de nem lett volna értelme.

Kérdező nálatok mennyite durva a helyzet ?

2019. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah és igen,az ígérgetés és az így szeretlek úgy szeretlek az ment,de változtatni nem képesek :(
2019. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenek ezek a menő verdás rosszfiúk.
2019. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszfiu épp nem volt 😀Csak ha választani kelett h a lakásba egy új ágy vagy a kocsira valami extra akármi akkro az utóbbi xd
2019. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem azt akarom, hogy ne legyen más programja, csak legyenek prioritások.
2019. okt. 4. 21:01
 7/9 A kérdező kommentje:
És vannak is, csak nem a családi élet javára. :)
2019. okt. 4. 21:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ő meg azt mondja, hogy nagyon fontos neki a család, de a többi dolog is :D
2019. okt. 4. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2022. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!