Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez? Miközben velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Miközben velem van együtt más lánynak azt írja, hogy nem kell neki kapcsolat, és hogy egyenlőre maradjanak barátok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 10:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából már annyira belém magyarázta, hogy én gondolom túl"


Igen, ez jellemző. Az én volt pasim is belém magyarázta, hogy én hülye vagyok, az nem úgy történt, holott ott volt előttem a levelezés.... És eskü ez jobban fájt, mint a megcsalás, az hogy ennyire hülyének nézett.

Ki is dobtam szerencsére. Tégy te is így!

2019. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen exem, mint 11-esnek és neked. Hogy én vagyok a hülye és a féltékenységgel tönkrevágom a kapcsolatot, amikor az orrom előtt ott volt az egyértelmű bizonyíték.

29N

2019. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!