Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elment mert besokallt, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment mert besokallt, majd vissza jött?

Figyelt kérdés

A párom és köztem rengeteg vita volt az utóbbi időben. En is egy nehéz időszakon vagyok túl sokszor nem ugy beszéltem vele ahogy kellett volna elhidegultunk egymástól, gyakran nem beszeltuk meg egymással a problémákat. Majdnem minden napos volt a veszekedes es a hiszti. Közre játszik az is hogy én ingerultebb voltam a problémáimat többnyire rajta vezettem le. Sokszor próbált nyugodt lenni, de annyira megszokottá vált hogy sokszor úgy beszéltünk egymással ahogy nem kellett volna, hogy észre se vettük ha meg bántjuk vele a masikat. Majd közölte hogy már nem szerelmes úgy es nem erzi azt amit kene mert nem az vagyok aki voltam. Elbucsuzott és elment. Két hét után vissza jött hogy beszéljünk. (Ez alatt az idő alatt jöttem rá hogy kit is veszitettem el. Hogy nem kellett volna hogy úgy viselkedjek és beszeljek vele ahogy akkor csak azert mert nekem van valami problémám es csak magammal voltam elfoglalva nem vettem öt figyelembe.) elmondta hogy folyton en járok az eszébe kellett idő hogy lenyugodjon de nem bírja nélkülem. Hogy besokallt es azett ment el

Majd akkor megbeszeltunk hogy nem mondjuk ki hogy egyutt vagyink viszont beszelunk és találkozunk és újra indulunk. Aztan lesz ami lesz. Azóta teljesen olyan mintha újra ismerkedtünk volna mint az elején. En is vissza tertem 'onmagamhoz'szep lassan indultunk és minden talalkozasnal közelebb kerültünk egymashoz

Minden találkozást annyira vártunk mint az elején. Azóta együtt vagyunk ismét és nem akarom elszolni magam de mindem rendben megy. Rajottem mit csináltam rosszul de van bennem egy félsz hogy elhagy.

Mással is volt mar hogy szakitottak hasonló okból és azóta is együtt vannak?


2019. okt. 6. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Igen, mi is ezt tettük parommal, neha a csalad , barátok mar nem tudtak követni együtt vagy külön :)

Mert mikor külön is voltunk akkor is egymast segítettük, baratok is voltunk nem caak egy pár lehet ez butaság,de így erzem :)

Sosem bírtuk sokáig egymas nélkül :)

2019. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Volt. Aztán kezdődött előről. Nem véletlen mentünk szét elsőre is.
2019. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.Szétmentünk 6 év után,aztán pár hónap múlva ismét összejöttünk,hogy alig egy év múlva végleg szakitsunk.
2019. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jott be neki az uj csaj.
2019. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!