Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynàtok a párotok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynàtok a párotok ha se a háztartásban se a gyereknevelésben se segít semmit?

Figyelt kérdés
Hétköznap dolgozik 6tól 18ig, este már semmit se segít mert fáradt, csak a telefonját nyomkodja. A gyerek meg úgy örül ha hazajön erre ő ràszól, hogy játszàl már vagy nézd a mesét mert apa fáradt ne engem piszkálj.. Hétvégén megint nem segít mert akkor a haverjàval van vagy neki segít autót javítani. Én ebbe már besokaltam, hiába próbáltam vele beszélni, nem változott a dolog, monoton neki itthon lenni, nincs már kedve hozzánk úgy látom. Egyébként sincs már ölelés se, szex se szinte kb havi egyszer. Tudom most sokan írják hagyjam el, de ahol már van egy közös gyerek meg közös ház, közös felújítás nem egyszerű a dolog.

2019. okt. 6. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Örök hűségét fogadtatok egymásnak, ne engedd, hogy ilyen apró nehézségek tönkretegyék a családot.
2019. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Valóban nem egyszerű de nem lehetetlen.
2019. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok szerencsére
2019. okt. 6. 22:06
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem már most is olyan, mintha ott sem lenne...

Az egyetlen dolog amit csinál, hogy tönkreteszi a kapcsolatát a gyerekkel, meg veled. Ezt már kapcsolatnak sem hívnám, hanem csak lakótársak vagytok.


A válasz meg: igen, szerintem elhagynám.

2019. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Ilyenkor már régen késő ezen gondolkozni. Eleve ott kellett volna kezdeni, hogy ha a párom nem segít otthon akkor nem szülök neki gyereket.

De most már régen mindegy. A gyerekedet így is egyedül neveled, se érzelmileg se fizikailag semmi köze nincsen a gyereknek hozzá. Hagyd el a francba, semmi de semmi nem fog változni tőle. Ugyan úgy rád marad minden, ha a gyerekkel ennyire nem foglalkozik az apja akkor nagyjából egy hónap alatt a létezését is elfelejti majd a kicsi.

2019. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Hétköznap ne csináljon semmit az ok. Gondolom, reggel 5-kor indul, s 7-re ér haza. De hétvégén foglalkoztatna veletek.
2019. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Ti dolgoztatok már akár csak heti 5 napon 12 órában? (Azért a "csak", mert lehet 6 napon is.)
2019. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Egy anya heti 7 napon dolgozik 24 órában mert viszi a háztartást és a kisebb gyerek folyamatos felügyeletet igényel. Aki szerint ennél többet csinál apuka aki elmegy a melóba az nagyon gondolkozzon el.

Igen, dolgoztam heti 5-6 napot 12 órában. Most anya vagyok, bármikor visszamennék 12 órázni.

2019. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem hagynám... Hazajön, még 4-6 órát dolgozzon otthon is! Elég neki a napi 3 óra alvás!
2019. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

#9 Rád még mindig anyu főz/mos/takarít, hogy nem tudod, hogy a házi munka naponta mennyi időt vesz igenybe?


Ha sosem főzöd meg az ételt amit eszel, ha sosem mosod el a tányért amit használtál, ha sosem mosod ki a ruháidat, amiket viseltél, és nem is teregetsz, ha sosem takarítod ki a helyet, ahol élsz, ha sosem foglalkozol a gyerekkel, akit nemzettél, akkor egy utolsó semmirekellő parazita élősködő vagy. Ez marhára nem bonyolult képlet ám...

Tudom hogy ha kérdező férfi lenne akkor menne tőled hogy "vaaaaaaah a mai nők...!" szóval hagyd most a dumát.

Az anyák többsége ugyanúgy dolgozik napi 8 órát aztán mégsem bújnak ki a kotelessegeik alól, mint az örök óvodások.


A férj gyakorlatilag ingyen bejárónőt tart, aki kajával várja, és kitakaritja a házát, hát tényleg baromira érdemes ezért a "kapcsolatért" küzdeni.

2019. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!