Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyit es mit segit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit es mit segit edesapa a haztartasban, gyerek nevelesben?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 18:31
 1/7 anonim válasza:
Nekem semmit
2018. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Mindent.


Összenőtt velük. Anya lelkű apaként tudom jellemezni.

Együtt tanult velük, együtt küzdött velük, játszott velük, játszótér az nem volt ciki, ott ült az ágyuk mellett amikor betegek voltak és én kidőltem.


Semmi nem ciki neki ami a gyerekekhez kapcsolódik és a hátán fát lehetett vágni, ha a gyermekeiről van szó.


A háztartás az enyém, cipelés övé/közös, de ha megkérem mint pl. ma is, akkor segít bizonyos dolgokban. Néha morog, de ez szerintem minden pasi csinálja. Szóval ez nem ügy:D


Különben is néha kell morogni, hogy ne legyen unalmas a béke:D

2018. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2+ De hát ehhez nevelni is kellett,semelyik férfi em születik úgy, hogy bátran egy kisgyermekhez tudjon nyúlni, mindegyiket tanítani kell, mikor a gyerekek picik voltak, le kellett mondanom az egyéni érdekemről, és ki kellett adnom a gyerekeket a kezemből, így szépen apránként összenőttek.


Áh még a főzés az teljesen egyedül az enyém.

2018. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Orulok masodik valaszolo h jo parod van. Elso valaszolot sajnalom, mert en parom ugyanez, mintha nem is lenne. Rebggeltol estig csavarog baratokkal van engem soha felnem hiv, es raadasul az ha itthon is van ami ritka akkor vagy konfliktust keres vagy nem szol es inkabb a telojat bujja. Szoval semmit es a gyerekkelse nagyon torodik. Es meg hogy engem mar lelkileg osszezavart,szive
2018. aug. 17. 18:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Orulok masodik valaszolo h jo parod van. Elso valaszolot sajnalom, mert en parom ugyanez, mintha nem is lenne. Rebggeltol estig csavarog baratokkal van engem soha felnem hiv, es raadasul az ha itthon is van ami ritka akkor vagy konfliktust keres vagy nem szol es inkabb a telojat bujja. Szoval semmit es a gyerekkelse nagyon torodik. Es meg hogy engem mar lelkileg osszezavart,szivem darabokra tori tetteivel es szavakkal.
2018. aug. 17. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

4 Nyomd a gyereket a kezébe. És menj el otthonról, hogy lehetősége se legyen arra, hogy visszapasszolja.

100% csatatér lesz otthon, meg fog szentségelni az első időben, de ha ügyes vagy akkor sikerül visszafordítanod a dolgokat. Tedd rendbe magad, meg a lelkivilágod. Kezdj el törődni magaddal-ezzel le tudod foglalni a gondolataidat, amik az első időben cikázni fognak, hogy mi lehet:D


Muszáj összeszoktatnod őket, egymáshoz, akár mennyire is ordít eleinte a gyerek, mert hogy a gyerek idegenként tekint rá, hiszen csak te vagy vele...

2018. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenben, sokszor kérés nélkül. De ha nem jut eszébe valamit megcsinálni és megkérem akkor megcsinálja. Mert így működik egy kapcsolat. Nem a szolgája vagyok hanem egy pár vagyunk akik megosztják a munkát. Nagyon szomorú, ha semmit nem segít neked.
2018. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!