Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám felrázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felrázni a párom? Felébreszteni benne újra a vadászösztönt? Mi a véleményetek a páromról?

Figyelt kérdés

Nagy szenvedéllyel indult a kapcsoaltunk, de viszonylag korán , a 20as éveink elején már összeköltöztünk, és az évek során sajnos elkényelmesedtünk egymás mellett, megszoktuk egymást, meg hát sokat vitáztunk az évek alatt (ált. én voltam a hisztis)

Neki ez jó! Szeret engem, mindent megad tényleg biztonságot, kedvességet, figyelmet, odaadást stb.

De nekem nem jó. A vonzalom, a szexuális dolgok nagyon hiányoznak nekem, többször próbáltam már az utóbbi jó egy évben-másfél évben le ülni vele beszélni erről, próbáltam sírva, szépen, csunyán, kiabálva, halkan!!

Néha nem értette mi a bajom mert szerinte semmi baj nincs nálunk és visszatámadott, de néha igazat adott, hogy "hát valóban" úgymond felőle újíthatunk, majd ő is próbál figyelni, úgy viselkedni. De sose sikerül ezt visszabillenteni hiszen akkor nem írnék ide! A legszörnyűbb az egészben az, hogy jól esik mikor mások olykor bókolnak, vagy egy helyes ismerős végig mér, stb... mert ez esne jól tőle is. És ez egyre többször és jobban jól esik már másoktól. Például mikor kiöltözöm neki vagy csak úgy, akkor sem ÚGY mér végig, hanem csak rám néz és mondja, hogy az igen gyönyörű vagy vagy szexi, de tudjátok nem az amikor valóban látom, hogy a szemeivel megenne, nem flörtöl velem . Vagy nem tudom rengeteg helyzetben ez van. Tudom, hogy szépnek tart és hát ő élvezi velem a szexet, de furcsa hogy ez neki így oké s elég... soha nem akar semmi újítást, hiába mondom.

És ezen szeretnék változtatni de nem tudom hogyan lehetne! Nem tudnám megcsalni viszont nem tudom fiatalon elképzelni az egész életem úgy, hogy már többet nem fogom felé érezni ezt a lángolást, meg hogy ha most ez van mi lesz 10 év múlva! Bennem ez most nagyon alább hagyott, és ő sem igazn táplálja.

Túl sokat cukiskodik, cuki hangon beszél, bújós, cuki becézések, elengedi magát előttem, és társai, és ez írtóra zavar! (már mondtam neki....)

Szerintetek valóban ez neki így jó és elég?

Egy férfinak valóban ez elég lehet?

Más kapcsolatban is ennyire megy már ez a cukiskodás?

Tudom, hogy az évek sorá látjuk a másikat betegnek, sok gusztustalan dolgot is látunk tőle, egymás előtt már kb. mindent szoktak a párok de mégis akkor hogy lehet ezt kezelni?!


25N


2019. okt. 7. 12:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Mindened megvan a kapcsolatban, mégse jó. Igazából az írásod alapján neked tényleg semmi nem elég. Te tipikusan az a nő vagy, akit jobb ha aláznak, megcsalnak. Mert akkor érzed az érzelmi kilengéseket, tudsz vágyni a másikra. Így hogy itt van, már nem izgalmas. Hát sok sikert ehhez a házassághoz nevezett valamihez.
2019. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%

Az elso valaszolo kb. mindent leirt! Ott keresed a problemat ahol nincs! Ha nem vagy elegedett egy normalis ferfival, aki nem ugy kezel mint egy utszeli rongyot, akkor keress magadnak mast! Szerintem par nap utan sirva mennel vissza a parodhoz!


Meg mit varsz? Felveszel egy szexi ruhat es akkor? Mondja azt a gyongyoru vagy helyett, hogy : olyan dogos rajtad ez a ruha, hogy mindjart megb*****k ugy, hogy itt ott szeded ossze magad!!!

Ilyen kellene neked?!

2019. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Kár volt kiírnom a kérdést mert csak primitív káromkodásokkal teli válaszok jönnek.

Az nem probléma ha elkényelmesedett a párom, és nincs szenvedély?

Nem én generálom a problémát, de szerintem az igenis nem oké, hogy cukika a légkör folyton, és nins köztünk flört és udvarlás, vagy az összes férfi papucs aki most írt?

Nem várom, hogy megalázzanak vagy bármim, csak egy kis pezsgést, szenvedélyt VELE hogy valóban ne csak mondja a dolgokat.

ennyi...

Aki ilyen alpári stílusban ír az inkább el se küldje, köszönöm.

Érdekes hogy még régebben ki írtam már erről kérdést, és akkor mindenki meg azt mondta, hogy hu hát már vége ennek ez el van rontva mekkor a baj ha nincs az a szenvedély már... most meg az ellenkezője...

2019. okt. 7. 13:16
 4/34 anonim ***** válasza:
67%

Így van, felesleges volt. Ez a sok rosszindulatú kommentelő meg leírja a véleményét, és az meg juj meg fúj.

Nem jó ha szeretnek, nem jó ha mindent megkapsz, nem jó ha minden rendben van.

Neked "bizsergés" kell mi?

Tényleg jobb lenne ha elhagynád.

És tudod miért? Mert lehetne mellette egy olyan normális nő, aki értékeli hogy szeretik és oda vannak érte.

Te meg keress valami olcsómacsót aki mellett "pezsegni" tudsz ostoba liba.

2019. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

haha:D

vicces hogy ilyeneket írsz miközben nem tudod, hogy én is nagyon szeretem és mindenben eddig mellette álltam!

Azért vagyok olcsó liba mert hiányzik a sznvedély a kapcsoaltomban?

Akkor lennék olcsó liba, ha félre lépnék fűvel fával!!

Gondolom te szent és sérthetetlen vagy, de ott kefélsz félre akivel csak tudsz.

Annyit kérdeztem, hogy hogyan lehet felrázni egy kapcsolatot , nem pedig, hogy hogy lépjek félre!!!

Ha ezért olcsó liba vagyok akkor meg azt hiszem nagyon más emberek vagyunk!

2019. okt. 7. 13:26
 6/34 anonim ***** válasza:
68%

Bocs kérdező de én se értem pontosan mi a bajod. Tele a világ panaszkodó nőkkel, akikért nem tesz meg eleget a pasijuk, nem szereti őket, nem becézgeti őket, nem segít a házimunkában stb. Elmondásod alapján ti már mindent tudtok a másikról, bizalmi kapcsolatban vagytok és szeretettel álltok egymáshoz ennyi idő után is. Akkor mégis mi a bajod? Milyen kaland kell? Milyen flört?

Lehet, hogy te már kiszerettél a férjedből? Vagy arra vágysz, hogy felszedjenek? Az is lehet ám, hogy már nem vagy olyan szupermodell mint amikor összejöttetek! Meg ha egy férfi cuki és kedves veled az miért lenne papucs. Szerintem nagyon sok nő örülne egy ilyen pasinak!

2019. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%

kerdezo ez a kapcsolatok termeszetes ive. soha nem lesz mar olyan pezsgo szenvedely mint az elejen, egyszeruen nem igy mukodunk. persze az h nem bokol a pasi az gaz.... de ha o magatol nem valtozik nem tudsz vele mit kezdeni....

de kb minden kapcsolat atalakul ezze elobb-utobb

2019. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg jó lenne, ha szakítanál vele, mert hátha akkor egy abszolút normális nővel össze tudna jönni, aki tudja értékelni.
2019. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem a férjem.

Nem én szedtem fel súlyt hanem amúgy ő , de direkt nem említettem ezt se , mert itt már azért is keresztre feszíetenek. Én miatta mindig formában tartom magam.

Természetesen vele értettem a flörtöt, a pezsgést, nem mással.

Semmi más bajom nincs az ég világon a kapcsolatunkkal, csak hogy néha nem férfi-nő kapcsolatot érzek, hanem olyan mintha már 10-20 éve együtt lennénk szexuális téren, és igen a cukiskodás aranyos, de abból is megárthat, ha kb, már szexnél is a mucuska megy.

Ennyi! De majd inkább egíéb úton megoldom ezt k9ztünk, mert eddig itt egy normális tanácsot sem kaptam.

2019. okt. 7. 13:37
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
De mégis mit vársz egy ilyen kérdésre? Nekünk mind más a véleményünk mint neked. Akkor mi mind hülyék vagyunk? Vagy te csak úgy szeretsz kérdezni ha neked tetsző választ vársz?
2019. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!