Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ebből? Kissé aggódom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ebből? Kissé aggódom. Többi lent.

Figyelt kérdés
Bár nem az én dolgom mégis aggódom. Apám 55 éves és elkezdett megismerkedni egy 47 éves nővel. A sztori: a nő mikor először taliztak 25 volt. Távkapcsolatban voltak 5 évig, végül a nő elküldte. Állítólag azért, mert apám "nem akart elköteleződni". Apám nagyon szerelmes volt belé bár soha nem éltek együtt. Akkoriban apám csak egy egyszerű istállófiú volt az akkori TSZ-ben. Ő meg főiskolára járt. Most apám elég sikeres a szakmájában, a nő a férje rendelőjében dolgozik. Miután szakítottak nem volt köztük semmilyen kapcsolat pár hónappal ezelőttig. Most szintén távkapcsolat van kettejük között, mert mindkettőnek van egy kialakított élete. A dolog pikantériája az, hogy a nő még házas, de a férje nem tud róla, hogy most apámmal találkozgat. Sem a 2 fia. Arra hivatkozva, hogy érettségi előtt van a gyerek. Állìtólag nem szerette soha igazán a férjét, mert mindig apám járt a fejében. (Más tészta, hogy a férje építette fel a kettejük életét.) Nekem is megvan a saját életem, viszont nagyon aggódom apámért, mert a legutóbbi szakítása is mélyen megviselte. Örülnék neki, ha működne kettejük között a dolog, és mondketten felnőttek, de akkor is aggódom...

2019. okt. 7. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
n e m a t e d o l g o d!!!!!
2019. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De az ő dolga is,ilyen a szeretet 🤷‍♀️🤷‍♀️
2019. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!