Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a tökéletes párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tökéletes párkapcsolat titka?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő mennyiség.

Fél liter tejhez 4 púpozott evőkanál búzadara, 1cs vaníliás cukor, 2 ek. cukor, és egy púpozott ek. vaj.


Ha mindenből megfelelő mennyiséget teszel bele akkor tökéletes marad. De ha már lejárt a vaj, akkor rosszabb íze lesz, de tudni fogod, hogy legközelebb jobban figyelj oda, hogy lejárt e vagy sem.

2019. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a receptet.Kipróbálom😂
2019. okt. 7. 19:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a türelem.


Ha tényleg szeretitek egymást, nem valami kamasz hóbort, akkor tudni kell megbocsátani. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindent, igenis vannak menthetetlen helyzetek és megbocsáthatatlan bűnök, de szeritnem rengetegen nem tűrnek el semmit, hanem lelépnek. Talán érdemes néha 10ig számolni csendben, mielőtt csomagoltok.

2019. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az 1-es nem csak tejbegríz receptet írt.
2019. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,felfogtam.
2019. okt. 7. 19:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
js és egy kis fahájas nequik-el szeretem ha meg van szórva
2019. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb az oszinte kommunikáció hogy mindent megtudjátok beszelni, hogy meglegyen a bizalom mindkét részről, tudjatok kompromisszumot kötni, figyeljetek egymásra, torodjetek egymással. Töltsétek egyutt minőségi időt. Ne korlatozzatok a másikat adjatok egymásnak teret, legyetek neha egymás nelkul is. Legyenek közösek a celjaitok.
2019. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő párválasztásnál kezdődik.
2019. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogy mielőtt kiakadnál és elkezdenél veszekedni, jusson eszedbe a: "Hát, végülis..." és mond, hogy: "Jó!"


Mint pl. a volt barátnőm amikor közölte, hogy az egyik ellensége fejét kifőzi és kirakja a polcunkra... Ahelyett, hogy kiakadtam volna, meghúztam a vállam, és mondtam: "Jó, elfér."

Aztán szakítottunk, mikor egy villát döfött a karomba - azóta is hiányzik :) a többiek akikkel ismerkedtem, hihetetlenül unalmasak voltak :(

29/F

2019. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De miért kéne tökéletesnek lennie? Miért nem elég egy harmonikus, szeretetre, tiszteletre, bizalomra épülô párkapcsolat némi erotikával megfûszerezve?
2019. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!