Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy vegyünk be még egy nőt harmadiknak? 40F

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt régóta. Két hónapot jártunk, ebből egyet tavasszal. Sajnos, a kapcsolatunk kezd unalmassá válni, gondoltam fel kellene dobni valamivel. Még ha igent is mondana, rá hárulna a feladat, hogy nőt szerezzen, mert én biztos nem tudnék. Ő az első barátnőm.

2019. okt. 7. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerűen röhej.
2019. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Ez sok férfi álma, ha hiszed, ha nem.
2019. okt. 7. 19:54
 3/11 Hellmano ***** válasza:
100%
40 éves létedre nem kapkodtad el ember a dolgot és 2 hónap és már unalmas, hogy megszakítással volt 2 hónap... a kezed nem volt unalmas az azelőtti 25-30 aktív évedben? :)
2019. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 Elhiszem, hogy sok férfi álma, de vajon a barátnődé is?! Az a röhej, hogy két hónap után beszélsz ellaposodott kapcsolatról.
2019. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először a két pasi egy nőt kérdezd meg tőle
2019. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után már unalmas? Nevetséges. Neked guminő kell nem kapcsolat.
2019. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó hosszú idő kellett ahhoz, hogy megund a paroddal az együttléteket. Szerintem mind tudjuk, hogy a hármas sok férfi álma. Van olyan nő, aki belemegy és van, aki nem. Az én párom is felvetette egyszer, de én nem szeretném. Még az ő kedvéért sem. Hányok a gondolattól is. Ő ezt tiszteletben tartja. Nincs ebből vita. De neki legalább majdnem 20 év házasság után jutott eszébe, nem 2 hónap után.

Próbáljátok másképp feldobni a kapcsolatotokat. Ha nem megy, akkor meg keressetek olyan párt mindketten, akivel unalmas együtt lenni.

2019. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne dőljetek már be neki! Ha 40 évesen ez az első nője, akkor örülne neki, hogy valaki végre elvette a szüzességét, nem panaszkodna. Kamu. Jelentve.
2019. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Boldog szülinapot, 39F! Látom, a korral nem jár bölcsesség.
2019. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9: Tegnap volt. Köszönöm!
2019. okt. 7. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!