Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet folyton ellenőrzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet folyton ellenőrzik a szülei, rólam hallani sem akarnak. Most én szeretném bemutatni testvéreméknek, de rá van görcsölve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Testvéremék meghívtak minket a nyaralójukba, barátnőm meg nem meri elmondani az anyjáéknak, hogy hova megy, egy másik városba velem a tesómékhoz, ahol együtt is alszunk. Nagy a korkülönbség, rólam hallani sem akarnak barátnőm szülei egyelőre, el vagyok könyvelve a lányukat kihasználó pasinak (15 évvel vagyok idősebb).

Most megint azon agyal mit hazudjon az anyjáéknak, ha felhívják...Most jön azzal, hogy ezt a találkozót is én kényszerítem, most neki hazudoznia kell, hogy engem nem érdekelnek az ő problémái a szüleivel és cserben hagyom, mert fél tőlük és a véleményüktől. Az apjának el sem meri mondani, hogy ennyivel idősebb férfival jár...

Mit csináljak? Barátnőm 25 éves.



2019. aug. 16. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
25 éves. Felnőtt. Ő dolga kivel jár.
2019. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 25 éves nő itt tart, menekülni kellene, nem bemutatni...
2019. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kettes, nem ezt kérdeztem... Te ha a párodnak problémái vannak, alkalomadtán a szüleivel, te is dobod az első problémánál? Boldog életed lehet, ha találsz tökéletes embert ehhez.
2019. aug. 16. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed az volt: Mit tegyek? Mit csináljak?

Erre szerintem adekvát a válaszom, legfeljebb neked nem elfogadható.

Itt nem az első problémáról van szó a leírás alapján, hanem problémahegyekről. Ráadásul a barátnőd is támad téged. A szülei is, már amelyik tud egyáltalán rólad.

De te tudod, Sok sikert.

2019. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyton ellenőrzik illetve nem fogadnak el az azért nem egyszeri kis probléma.

Illetve 25 évesen ott tart , hogy nem meri elmondani az igazat ? Mert akkor mi lesz nem kap csokit vagy mi. Szedje össze magát és álljon a sarkára .. Illetve te is. Mert ez jobb nem lesz.

2019. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" Te ha a párodnak problémái vannak, alkalomadtán a szüleivel, te is dobod az első problémánál?"


Kérdező, ez sajnos nem "az első probléma", hanem ALAP probléma. Ahogy a lányt kezelik otthon, és hogy ő ebbe belesimul.

2019. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüleivel van probléma hanem saját magával.Vállalja fel a szülők előtt hogy, kompetens a saját életében. Elvileg felnőtt. Vagy előtted hogy ő még bizony gyerek...
2019. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a frász köze van egy 25 éves felnőtt nő apjának ahhoz, hogy kivel jár a lánya? Miért nem tud elszakadni egy 25 éves nő a szüleitől? Mitől fél a lány? Megverik? Kitagadják? Pöszén néznek rá? Anyagi függésben van? Sok-sok kérdés, és egy bizonytalan kapcsolat. Ez a lány még nem nő, hanem apuci pici lánya,és - nézz szembe a télnyekkel -az is fog maradni. Keress magadnak felnőtt nőt!
2019. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!