Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdemes még küzdenem ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már 5 éve vagyok együtt a párommal, de az utóbbi 2-3 hétben eltávolodott tőlem. Kérdezten miert vagy mi nem jó neki de egyszerűen csak azt mondta hogy nem tudja. Én tudom hogy van egy lány aki nagyon tetszik neki és beszélget vele, lehet hogy miatta van bár rákérdeztem és tagadja. Néha azt érzem hogy nem szeret néha meg hogy igen. Nagyon küzdök azért hogy megoldjuk de egyszerűen néha elbizonytalanodok hogy ő is akarja ezt vagy csak én. Mindig próbalom vele megbeszélni de ő azt mondja nincs semmi baj és szeret. Csak én nem így érzem ezt néha... :(
2019. okt. 7. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Rohadt szerelmes a másikba,csak nem kapott még zöld utat.Gondold meg jól, van e erőd kettő helyett küzdeni.
2019. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem értem mert 5 évig minden tökéletesen működött és most meg.. :( egyszerűen nagyon fáj a szívem,főleg hogy rákérdezek és azt mondja hogy nem miatta van..
2019. okt. 7. 22:53
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Elhiszem, hogy fáj és ha jól sejtem biztos rettentő harag is van benned, főként a harmadik fél iránt. De hidd el nem tettel semmi rosszat, nem vagy kevesebb sem, egyszerűen elmúlt a másik fél részéről a szerelem. Sajnos nem lehet erőltetni, hogy azt érezze amit te. Gondolj úgy rá, hogy egy lecke amiből tanultál. Okkal történik és valaki sokkal jobbat szán neked az élet.
2019. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem biztos hogy nő van a dologban. Minden kapcsolaban van melypont. Ez nalatok most jött el, ha ezt túlélitek akkor erősebb lesz a kapocs mint valaha. Persze ezt mindkettőnek nagyon akarni kell es tenni erte.
2019. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ember és nagyon szeretem. Tökéletes párt alkotunk minden szempontbol, és ő is azt mondja hogy nem találna nálam jobbat. Ezért nem értem akkor mi a probléma. Vagy csak átmeneti dologrol van szó és lecseng nála ez a történet.. Nem tudom, teljes bizonytalanságban vagyok hogy mi lenne a jó döntés
2019. okt. 7. 23:05
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell dönteni semmiről. Ez van. Majd megerősödik a kacsolat vagy tönkre megy . Az idő eldönti.
2019. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen valóban majd az idő eldönti, csak nagyon nehéz így minden egyes nap. Remélem megerősödik és rendbe jön, és hogy ez csak egy átmeneti mélypont a kapcsolatunkban.
2019. okt. 7. 23:16
 8/14 Savlekotő ***** válasza:
69%

Nagyon küzdök azért hogy megoldjuk..

Akkor van a gond ha csak te küzdesz,ő meg ugy van vele h kényelmes fix nő,aztán dobbant egyet te meg lesel h mi van. Közösen kellene megoldani küzdeni,ha ő nem partner a rosseb megette így is úgy is fatigra megy a kapcsolat.

2019. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rockarc ***** válasza:

Szerintem a "nem tudom" az tereles. Es ez a legjobb eset, a masik, hogy pontosan tudja. A nagyobb problema ott van, hogy lathatoan tenni sem akar semmit. Van egy hatar, ahonnan meg vissza lehet rangatni egy kapcsolatot, de ezt a hatart neki kell eszrevennie es neki kell visszatancolnia.


Az ido viszont ketyeg. Ha nem dont villamgyorsan, akkor ki fogsz abrandulni belole. Szerintem ezt fel sem fogja, termeszetesnek veszi, hogy ott vagy mellette es soha nem hagyod el. Aztan jon egy pont es szolsz neki, hogy vege. Na akkor fog felebredni, de mar keso lesz. sokan azert nem alkalmasak parkapcsolatra, mert adhoc modon elik az eletuket, empatia es tudatossag nelkul. Iskolapeldaja annak, hogy a teszetoszasaggal hogyan lehet bedonteni egy jol mukodo kapcsolatot.


Mutasd meg neki a kerdest, hatha eszhez ter. Tokeletesen tisztan es oszinten leirtad, mit es hogyan gondolsz. Egy kiados oszintesegi rohamot varnek tole ezutan. Ha erre sem reagal, akkor viszont feleslegesen kinlodsz mellette, csak az idodet huzod.


43F

2019. okt. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen én is attol tartok hogy előbb utóbb kiábrandulok belőle ha nem veszi észre mert egyszeruen ugy érzem csak én küzdök ezert a kapcsolatert. De ha rákérdezek hogy a másik lány miatt történik-e ez akkor meg tagadja és hogy nincs semmi csak beszélgetnek. Néha tényleg úgy érzem hogy szeret és velem akar lenni, de közben nagyon zavar azzal a lánnyal folytatott beszélgetései de ha mondom neki akkor meg azzal jön hogy féltékenykedek.
2019. okt. 8. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!