Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdenem érte?

Figyelt kérdés
Nagyon össze vagyok zavarodva. Párom olyan típus, aki nem szeret, és nem is akar beszélni párkapcsolati dolgokról, így hagy a bizonytalanságban örlődni. Elég nagy önbizalma van. Úgy gondolja, hogy őt nem lehet felülmúlni, így én soha nem néznék rá más pasira. Velem van ugyan, de soha nem mondja, hogy szeret. Állandóan ismerkedik, az exeivel összejár, napi üzenetváltások, hívások vannak más nőkkel. Persze én féltékeny vagyok. Veszekedtünk már sokszor ez miatt, és el is küldtem, de végül csak maradt. Miért van szüksége azokra a kapcsolatokra amiket fenntart? Szerintem meg is csalt velük. De amikor arra gondolok, hogy elmehetne, de ő mégis velem van összezavarodok. Egy ami biztos, én szeretem. Mit tehetek szerintetek?

2019. márc. 18. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"De amikor arra gondolok, hogy elmehetne, de ő mégis velem van összezavarodok." - hat mas fix puncit nem talalna, aki ilyen ostoba mint te. Megalazza, aztan tart combokkal varja vissza. Az ilyet meg kell becsülni, ha fix uritesre vagyik az ember.
2019. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ami biztos, én szeretem."


Ezzel sokra nem mész, mivel egyoldalú a dolog.Az kéne, hogy ő is szeressen és tiszteljen is.Ez nincs meg.Nincs értelme küzdeni olyan ember szeretetéért, akinek nem jelentesz mást, csak egy biztos puncit.Attól, hogy veled van a számtalan másik nő mellett, még nem leszel több a szemében, mint a többi nő.Kihasznál, mert hagyod neki.Ezért nem megy el.Tudja, hogy nehéz lenne még egy ilyen lúzert találnia, mint amilyen te vagy.

2019. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "mert szeretem" még nem ok arra, hogy együtt legyél vele, ha nem vagy boldog mellette és ő nem szeret és tisztel téged. Szeretheted az elefántokat is, attól még nem tartasz otthon egyet sem...
2019. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt leszámítva, hogy ostoba vagyok és lúzer (ezzel egyet is értek 😀, lehet ez a szexepilem), csak a szex miatt biztos, hogy nem maradna velem. Nem valami szexcentrikus, inkább adrenalin hajhász. Anyagilag nem használ ki, mert még ő támogat engem, pedig nem vagyok rászorulva.
2019. márc. 18. 10:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon súlyos bántalmazó kapcsolatban élsz egy passzív agresszív férfival! Azonnal ki kell lépni! Legyen már tartásotok lányok! Miért alázzátok sz**rrá saját magatokat?
2019. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem meg is csalt velük."


"Nem valami szexcentrikus, inkább adrenalin hajhász. Anyagilag nem használ ki, mert még ő támogat engem, pedig nem vagyok rászorulva."


Ez a kettő ellentmond egymásnak, ha szerinted nem a szex érdekli.

Anyagilag meg azért támogat, mert hagyod neki, és így abban a hitben él, hogy ezzel még jobban magához tud láncolni.

De teljesen mindegy mit írunk.Aki magától nem képes tisztán látni a saját helyzetét, az nem fogja végiggondolni az ide írottakat sem.Max. annyira, hogy keresse a felmentést a másik és a saját maga számára is.Ezzel viszont nem fogsz előrébb jutni.Így maradsz ebben a helyzetben, amíg a másik egyszer csak le nem lép.Akkor viszont majd jön a csodálkozás, de mért?Azért, amiket ide leírtak neked.

2019. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5 ös. Köszi. P-A személyiségjegyek 90 %-ban illenek a páromra. Ez nagyon elgondolkodtat, mégegyszer köszi.
2019. márc. 18. 10:32
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os. Már miért lenne ellentmondás. Bizonyítani nem tudom, és biztos sem vagyok benne, pont azért, mert nem egy szexcentrikus. Csak feltételezem, hogy talán néhányszor megeshetett. Belegondolok, és elgondolkodtatnak azok amiket érdemesnek tartok rá. Lehet szomorú, hogy nem látom tisztán a saját helyzetemet. De erre itt az a közhely, hogy "a szerelem vak". 😥
2019. márc. 18. 10:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolja, hogy bármit megtehet veled, akkor se hagyod el. Igaza van.

Kapcsolatfüggő vagy? Miért maradsz mellette, ha ennyire megaláz? Boldog vagy vele?

Azért nem hagy el, mert olyat könnyen talál, akit ágyba vihet. De olyat nehéz találni, aki ezt elnézi.

Kicsit hisztizel, kicsit elküldöd, de nem vesz komolyan. Úgyse te döntöd el, hogy ennek mikor lesz vége.

Azért nem beszél az érzéseiről, mert nincsenek. Nem szeret, csak kihasznál, kényelmes neki a fix punci. De ezt így őszintén nem mondhatja el, inkább hárít.

2019. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A feltételezésed már pont elég az ellentmondáshoz.Egyébként meg, ha szerinted nem olyan szex centrikus a párod, akkor ezt még csak nem is feltételeznéd.

Nem akarlak elkeseríteni, de pont az adrenalinhajhászás viszi bele az embereket csaló helyzetekbe, amik vagy kiderülnek vagy nem.Aki körül ennyi nő van, az nem éri be csak beszélgetéssel.Itt a fő probléma az, hogy neki kell a változatosság, ezt támasztja alá a folytonos ismerkedése is.Az egy dolog, hogy veled nem fekszik le gyakran(gondolom emiatt írod azt, hogy nem kizárólagosan a szex érdekli), de ezt pótolja máshol(neked így már értelemszerűen kevesebb jut a szexből).Főleg ennyi nővel körülvéve.

Te döntesz.Kell ez a megalázás, vagy sem?Ha kell, akkor nem egyetlen leszel ebben a háremben soha, ezzel a tudattal kell együtt élned.Ha nem kell, akkor viszont ki kell lépned, és nem várni a csodára, mert az nem lesz.A barátodnak kevés vagy egyedül.Ezt tudatosítsd magadban minél előbb.Legyen tartásod, önbecsülésed, mert jelenleg egyik sincs.És ezt ő nagyon is látja.Pont ezért van veled.És elhiheted nekem, ha otthagyod, nem fog utánad sírni, legalábbis sokáig nem.Hamar megvigasztalódik a sok nővel körbevéve.Megváltoztatni nincs esélyed, ezen csak ő tudna változtatni, de a lelke mélyén tudja, hogy sosem lesz elég neki egyetlen nő.És miért is akarna változtatni, ha valaki még így is mellette marad?

2019. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!