Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdemes még küzdenem ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már 5 éve vagyok együtt a párommal, de az utóbbi 2-3 hétben eltávolodott tőlem. Kérdezten miert vagy mi nem jó neki de egyszerűen csak azt mondta hogy nem tudja. Én tudom hogy van egy lány aki nagyon tetszik neki és beszélget vele, lehet hogy miatta van bár rákérdeztem és tagadja. Néha azt érzem hogy nem szeret néha meg hogy igen. Nagyon küzdök azért hogy megoldjuk de egyszerűen néha elbizonytalanodok hogy ő is akarja ezt vagy csak én. Mindig próbalom vele megbeszélni de ő azt mondja nincs semmi baj és szeret. Csak én nem így érzem ezt néha... :(
2019. okt. 7. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is igy kezdődött.Előbb csak beszélgettek,aztán jött egyéb is.

Én is megpróbáltam küzdeni,de beláttam,hogy a másik erősebb így feledtam,nem birtam elviselni,hogy mindig lehangoltnak látom.

2019. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy veled is ez történt. :( Tényleg nem értem mi van mert néha teljesen elzárkozik tőlem máskor meg úgy beszél a jövőről hogy "mi"...
2019. okt. 8. 18:11
 13/14 anonim ***** válasza:
" van egy lány aki nagyon tetszik neki és beszélget vele" menjen az ilyen a fenébe :(( Kapcsolata van és van pofája ilyet tenni,biztos nem nézném ezt el senkinek sem. Mondjuk tudom nem ilyen könnyű ez sajnos. Lehet határozottabban kéne megmondanod neki,hogy ha így folytatja akkor cseszheti.
2019. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Odaálltam elé és megmondtam neki hogy zavar hogy vele beszélget de tiltani sem fogom mert ahhoz nincs jogom hogy megmondjam kivel beszélgethet meg kivel nem. De tartsa tiszteletben az érzéseimet ezzel kapcsolatban és viselkedjen úgy. Az ő állítása szerint nem akar tőle semmit. Bízom benne annyira hogy elhigyjem neki, ha mégis valami olyat tesz akkor majd joggal mondhatom neki hogy a szemembe hazudott.
2019. okt. 9. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!