Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak hogy élitek meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy élitek meg hogy nincs szex, pedig mindennap van rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindennap talakozunk, de van hogy 1-2 hétig nincs semmi szex, mert nincs kedve, vagy kitalalja hogy faj a hasa (mindig pont akkor amikor megkerdezem hogy este nem e csinálunk valamit), elég nehéz kibirnom, de nem panaszkodom neki mert attól csak mérges lesz, veszekedni meg emiatt nincs kedvem. 1 éves kapcsolat

2019. okt. 8. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én dobnám. Ennek így nincs értelme.
2019. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Én évekig is bírom, de ha lenne barátnőm akkor tuti heti 3-4 alkalom lenne a minimum.
2019. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez igy mindenkepp csak kifogas.

Az a lany szakitani akar veled, csak - noi eszjaras! - nem mondja ki, hanem kiprovokalja, hogy te szakits vele.

2019. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Na! Ti se éltetek mèg párkapcsolatban, egx fedél alatt...

Mondjuk álmodozni szabad még gyerekek

2019. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen szerencsétlen, lúzer pasinak tartod magad, hogy félsz, ha szakítanál vele akkor még ennyi sem lenne és nem találnál másik nőt és még ennyi szex sem lenne? Ennyire kevésee tartod magad?
2019. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát pedig erről nagy eséllyel te tehetsz. Nekem is volt ilyen, egyszerűen nem tudtam neki elmagyarázni, hogy viselkedjen vagy érjen hozzám megfelelően, komoly mentális munka és ráhangolódás kellett, hogy segítség nélkül legyen kedvem szexelni. Pedig vonzónak tartottam és szerettem...

A mostani páromra meg egyszerűen vágyok. Tudja úgy húzni az agyam, hogy egész nap azt várjam, mikor szexelünk. Nem tudom, mit csinál másképp, más a karaktere, máshogy kezdeményez.


Ha a barátnőd nem szed gyógyszert vagy valamit, ami megölheti a libidót, akkor bizony érdemes magadba nézni...

2019. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6, ugy tudom az exével sem kivanta a szexet
2019. okt. 8. 13:19
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Én is dobnám ezt a csajt. Amúgy van rá esély, hogy nem kíván téged,mert nem jössz be neki, vagy kielégíti másvalaki a vágyait, tehát megcsal

Nem hinném, hogy szerelmes beléd, Ha volt is valaha szerelmes beléd , az már elmúlt, és csak megszokásból, a biztonságérzet miatt; fél az újdonságtól,és azért van veled. Szerintem keress másik társat. Ez a kapcsolat amiben most vagy, kihűlt teljesen ; így nincs értelme fenntartani. Keress mást.

2019. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

*Ja amúgy lehet az is, hogy igazából aszexuális a lány, lehet, hogy nem akar átverni, becsapni téged; csak esetleg ezt ő se tudta/tudja magáról.

Beszélgessétek meg akkor ezt. De ha pl én ilyen helyzetben lennék, akkor szakítás lenne a vége.

2019. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező: a 6 pasimból 4-nél nem kívántam a szexet. Konkrétan azt hittem, hogy aszexuális vagyok, nem is vágytam rá igazán, nem is hiányzott úgy egyáltalán. Aztán a végén mégis kiderült, hogy nem velem van a baj, csak normálisan kell hozzám érni úgy figyelni rám közben, hogy a másik kellően belevaló ahhoz, hogy kreatív és spontán legyen. Szóval ennyit az előző kapcsolatokról.
2019. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!