Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek sosem volt gond, hogy legyen kivel sexelniük, azok irjanak már le 10 dolgot, amiért könnyebb a fériaknak sexpartnert találniuk?

Figyelt kérdés
és itt nem a első kapcsolatba beleragadt hölgyikékröl beszélek, hanem akik tényleg kiélik magukat

2012. jún. 3. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
?
2012. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

a fiuknak azért könnyebb találni egy lányt, aki lefekszik velük, mert:


1,

2,

3,

.

.

.

10,

2012. jún. 3. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nők azt mondják: Mert a pasiknak könnyű... Azt d.gnak meg akit akarnak.

A pasik azt mondják: A nőknek könnyű, mert ők választanak. Azzal k.félnek akivel akarnak.


Akkor most döntse el valaki kinek van igaza... :D

Ha nem bottal piszkálós az ember (legyen csaj vagy pasi) akkor nem kell megszakadni a vadászatban...:)

2012. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nőként elég közepes génállományunak lenned, kicsinositod magad, aztán mehetsz az éjszakába.


férfiként meg legyél határozott, humoros, jolkinéző, intelligens, másképp esélyed nincs. Ez azért mondom, mert nekem fél év alatt egyetlen csaj jött csak össze, pedig volt idöszak, hogy heti 3szor jártam le bulizni. És megszámlálhatatlan számú növel kavartam már.

2012. jún. 3. 15:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahha, és te közepes génállományú vagy, vagy abszolút selejtes?

1.és legfontosabb kritérium, legyél te is legalább közepes génállományú.

Ha ez meglesz majd mondom a többi kilencet.

2012. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az vagyok.
2012. jún. 3. 16:04
 7/11 A kérdező kommentje:

de csak szolok, hogy itt a kritérium a sexkapcsolathoz szükséges dolgok listáját jelenti.


ugyhogy én leirom:


legyen a nő viszonylag csinos, aztán meg is dugnám.

2012. jún. 3. 16:05
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
hát te nagyon igényes ember lehetsz
2012. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tipikus buta fiú.
2012. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem gond volt, pont azért, mert ez csak a férfiak rögeszméje, hogy ez olyan könnyű.

Persze egy lihegős, középkategórián aluli, idétlen, gyorstüzelő vadbarmot bárhol kifog az ember lánya, még akkor is, ha mondjuk csúnyácska... De abban mégis mi a szent sz.r a pláne, áruld már el nekem?

Egy olyan palit találni, aki a szexpartner igényeknek megfelel (vagyis figyel rád is az ágyban, mert anélkül aztán végképp semmi értelme, nem gyorstüzelő, nem úgy néz ki, hogy fáj ránézni) és csak ezeknek, az nehéz.

Legalábbis akikkel én próbálkoztam annó, általában valamelyik tulajdonságot nélkülözték, és amennyiben még ezek is hiányoznak, már semmi értelme belevágni.


Szóval szerintem a párkapcsolat sokkal egyszerűbb.

2012. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!