Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes benne maradni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes benne maradni egy olyan kapcsolatban, ahol tudom, hogy szeret engem, viszont annyira soha nem fog szeretni, mint az előző párját?

Figyelt kérdés
Komoly a kapcsolatunk és érzem is rajta, hogy szeret, eljutottunk most arra, hogy még tovább lépjünk (közös otthon, család alapítás), viszont annyira zavar, hogy lépten-nyomon felmerül a volt párja, és úgy érzem, hogy vele akarta ezeket megvalósítani, de nem jött összes és velem sosem lesz olyan boldog, mint amennyire vele volt.
2019. jan. 3. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Mit takar az, hogy felmerül az exe? Ő emlegeti fel? Mióta vagytok együtt?
2019. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt és amikor beszélünk a közös jövőnkről akkor mindig elmondja, hogy neki lett volna már lehetősége ilyenre, de nem jött össze neki azzal a nővel.
2019. jan. 3. 13:45
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ez így elég kemény. Nem csoda, hogy sz.arul esik.
2019. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

Mar 2 eve szopatod magad ?😉

Hat akkot beloled kiindulva, ha igent irok, maradsz meg benne. Ha nemet, akkor is.

Szoval azt momdom, pacal.

2019. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csak örül hogy veled megvalósíthatja, mert vele nem ment, ezért mondja...
2019. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
ne legyēl féltékeny! nekem is mondogatott ilyent párom egy időben, hogy majdnem lett családja, gyereke....de én nem vettem fel, mivel velem akart családot , nem az exe miatt mondta, csak megállapította. (meg utana hozzátette, hogy “ de jó, hogy akkor nem lett......”)
2019. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha már benned tüske van, onnantól kezdve mindig csak lejjebb lesz. Ez a beszéljétek meg megoldás az esetek 98%-ban sosem működik, csak olyan reménysugár.
2019. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem. Nem és nem. Ha az ex képben van, az sosem jó jel! Max akkor ha közös gyerek miatt komspiráznak. Egyéb esetekben mindig van valami a háttérben. Tapasztalat..
2019. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Teljesen azt érzem, hogy engem soha nem fog annyira szeretni, mint őt. Lehet érezni rajta amikor azt mondja, hogy vele akarta megvalósítani ezeket, hogy neki ő volt az igazi és én sosem fogom betölteni az életében azt a szerepet.
2019. jan. 3. 20:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tipli. De gyorsan! Amíg a lelked nem bánja.

Most szezonja van az exvisszasírásnak ahogy nézem.

2019. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!