Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, de érdemes-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de érdemes-e sokáig együtt maradni ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem őt, nagyon jól kijövünk egymással, nagyon jó embernek tartom, kedves, bármiben segít, ha megkérem, de vannak furcsa dolgai és ezek kezdenek feltornyosulni és felörőlni, pl. nem lehet semmit megbeszélni vele, mert magába zár mindent, vagy ha szólok valamiért, ami esetleg nem tetszik neki, a párom ordibálással válaszol, mondom nem vagyok süket, de mindig ugyanígy végződik, vagy ha kritizálom valamiért, a végén én érzem magam rosszul, mert mindig átfordít mindent. A másik, hogy, ha összeveszünk, képes napokig haragot tartani, nem szól hozzám, nem reagál a hívásaimra, üzeneteimre, nem hív, de ha békülni akarok, szinte azonnal kibékül, mintha semmi sem történt volna, de a problémák maradnak, mert nem lehet vele megbeszélni semmit, inkább a szőnyeg alá vannak söpörve. Csak az a jó amit ő szeretne, valahogy mindig rábeszél, arra is amit én nem szeretnék, erre utólag jövök rá, hogy már megint az ő akarata érvényesült. Mindenki kedveli, a szüleim egyenesen istenítik, ők nem látják, nem élnek vele, csak amennyit találkoznak, de velük nem viselkedik így. Mi sem élünk együtt, de sokat vagyunk együtt, ő az aki nem akart még összeköltözni. Velem és a családtagokkal, barátokkal kedves, de idegenekkel nagyon bunkó tud lenni, ingerült, néha agresszív, mindenki hülye és lúzer, lenéz mindenkit maga körül, de ő tökéletes, nem hibázik, szereti fényezni magát.

Más is így látja vagy lehet én kezdek olyat is belelátni ami nincs is? De akkor miért szorongok mellette, ha elmegyünk valahova vagy sokszor összeveszünk indulás előtt, mert utolsó pillanatban készül el?

Elég magabisztos nő voltam mindig, de egyre többet szorongok, ráadásul pár hónapja emésztési zavar is kialakult nálam ezért egyre többet gondolkozok a szakításon, mert úgy gondolom, hogy ezek lelki eredetű dolgok.

Én 30N, ő 42F


2019. márc. 28. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ő ilyen személyiségtípus, nem fog változni. Eddig nem vetted észre mert titkolta, másrészt nem a hibáira koncentráltál. Most jött felszínre a valódi énje.

Veled is csak addig viselkedik kedvesen amíg valamilyen szintem függőségi viszonyba nem kerülsz tőle, pld az ő lakásában laksz, gyereket szülsz neki és ő tart el, stb. Ha anyagilag érzelmileg függni fogsz tőle akkor pokol lesz az életed. Rendszerese megalázás, semmibe nem fog nézni ugyanúgy mint más embereket sem. Az ilyen alapvetően gyűlöli az embereket, csak azzal bánik kedvesen akitől valamit elvárhat.


Menekülj tőle amíg nem késő. Ez a kapcsolat nem épül hanem leomlik, nem épít hanem rombol. Rá fog menni a mentális és fizikai egészséged.

2019. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdemes vele együtt lenni. Már az is bőven szakítóindok, hogy semmit nem lehet vele megbeszélni. Így soha nem fog működni a kapcsolat, semmilyen problémát nem fogtok tudni megoldani. Igazából önmagában is szakítóindok bármelyik tulajdonság amit itt leírtál.
2019. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Áruld már el kérlek, hogy hogyan vagy képes jó embernek tartani egy ilyen súlyos jellemhibákkal teli, manipulatív, agresszív, éretlen, játszmázós hulladékot? Ha ez neked a jó ember mércéje, mit kell tennie valakinek, hogy rossznak lásd? 30 éves vagy, nem egy 18 éves naiv fruska, menekülj, mielőtt teljesen tönkretesz, sokkal kevesebbet sérülsz, ha még most otthagyod (még akkor is, ha úgy hagyod ott, hogy szereted..), mint ha benne ragadsz ebben az undorító fostengerben, amit a kapcsolatotoknak hívsz.
2019. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Sose fog megváltozni. Van olyan, aki teljesen alkalmatlan a párkapcsolatra, mert önző, agresszív.

Félő, hogy még most csak kisbál, de ha összeköltöztök,netán összeházasodtok, akár tettlegesség is lehet belőle.

Azzal nefoglalkozz, uogy a szüleid istenítik, vannak olyan emberek, ( biztos hallottál ilyen eseteket) hogy mindenkivel rendes, udvarias, közben meg kiderül pl. hogy vagy 3 embert elásott a kertjèben, mert sorozatgyilkos . Ez durva példa, , csak aztakartam kihozni, hogy nem a külvilág felé mutatott arcával kell csak együttélned, hanem azzal amelyik ordibál veled , és lelkileg tönkretesz.

Szóval jól gondold meg ezt a kapcsolatot!

2019. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Én szakitanek vele,csak azert kellesz neki hogy legyen kit megdugnia,de tuti higy nárcisztikus!!!
2019. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Izabella220 ***** válasza:
100%
Még abban a korban vagy,hogy határozottan kezdhetsz új életet.Jobb nem lesz,de minden év amit rápazarolsz,te is tudod h időpocsékolás lesz.
2019. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól kijöhettek egymással,de Tényleg,ha minden miatt ordibál,csak neki van igaza,haragtartò,mindent jobban tud és a többi.Hât tényleg el sem tudnék jobb,és kedvesebb embert képzelni páromnak.Vedd le Te is a rózsaszìn napszemüveged,ami a kilátást eltakarja!
2019. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a csunya kerdezo,hogy az en parom 10000000x ugyan az mit leirtal!!!!! Az emesztesi problema is szinten,idokozonkent barmit megeszek azonnal kimegy belolem az idegtol.... A csaladom imadja es szereti,de ez raadasul egy idegbeteg allat,masik percben meg semmi baja nincs.. En sem sokaig vagyok vele mar...
2019. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nem szoktam jó ötletnek tartani minden apróságra a pszichológust, de itt konkrétan a párodnak kellene elmennie minél előbb pszichológushoz. Úgyis olyan nagy pofája van és mindenkit az ujja köré csavar, az ő hírnevének nem fog ártani ha pszichológushoz jár.

Mielőtt még saját maga körül vagy 30-40 ember is MIATTA fog pszichológushoz menni, illetve beteg lesz (mint Nálad is már a gyomorpanaszok) ezt az embert kellene mielőbb oda irányítani. És ameddig ezt nem vállalja, addig semmiképp ne maradj vele. De szerintem még akkor se, ha bevállalja a pszichológust, találjon magához nagyjából hasonló embert inkább.

2019. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!