Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már a párotok szülője miatt?

Figyelt kérdés
Bővebben: volt már olyan, hogy amúgy minden jó volt, de addig piszkálódtak a párotok szülei, vagy az egyik szülője, hogy miattuk/miatta mentetek szét? Megbántad, hogy emiatt lett vége? Hogyan lehet elfogadni, hogy amúgy minden jó lenne, ha a szülők nem szólnának bele? Mennyi ideig voltatok együtt?
2019. okt. 9. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Nekem szerencsére nem volt ebben részem, de édesapám anyja (soha nem fogom nagymamának hívni) teljes erőbedobással próbálta szétválasztani a szüleimet.


Édesapám kedvéért néha-néha látogattam, végighallgattam az érzelmi manipulációt, ilyesmi.

A legutóbbi "hiszti" után már apám mondta, hogy ne menjek miatta, így egyáltalán nem is mentem.


Édesapám elhunyt, az a kevés kapcsolat is megszakadt a nyanyával. (ő sem keresett egyáltalán)

2019. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LazyJones ***** válasza:
100%
Volt, de a végső lökést az adta meg végül, hogy az exem elkezdett úgy gondolkodni, mint az anyja. 2 és fél év után lett vége, azzal, hogy megcsalt és kidobott, utána még vagy két évig zaklatott azzal, mennyire utál. Akkor nagyon szar volt, de utána hamar kiderült, hogy jobb volt megszabadulni egy ilyen manipulálható hülye tyúktól, mint esetleg később szembesülni ugyanezzel. Egyébként úgy lehetett elfogadni, hogy ha minden tényleg jó lett volna, nem hagyta volna az exem, hogy az elmebeteg anyja bármibe is beleszóljon.
2019. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két tartós kapcsolatom volt /az egyikben jelenleg is élek/, mindkettő esetében más-más ok miatt, de ilyen szülőkkel kellett szembesülnöm.

A férjem /első kapcsolat/ szülei nem nézték jó szemmel,hogy a családi gazdaságban nem maradt benne a fiuk, akik teljesen más beállítottságú volt.Innentől kezdve totálisan kirekesztettek bennünket, és a másik, gazdálkodást továbbvivő, gyerekük mellé álltak.

A férjem símította volna ezt a helyzetet, de vallotta, mi vagyunk a családja.


Második kapcsolatomban a család összezárt, ahová én, mint "kívülálló" nem fértem bele. Nem volt ok, nem arról szólt,hogy ne lennék szimpatikus, egyszerűen csak Ők tartoznak abba a családba.

Sajnos a jelenlegi párom, bár elismeri a problémát és megérti a lázongásomat,nem tesz ellene/érte semmit. Mondván,hogy nem tud...

Semmi kapcsolatom nincs a családjával. Nem látok közös jövőt,de szeret,figyelmes, törődik velem, mellettem van,ezért eddig még nem tudtam megtenni, hogy szakítok.

2019. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A párom már igen, de a sajátjai miatt, 2 év után. Ezért aztán én nem talákoztam még a szüleivel, és valószínűleg nem is fogok :) 6 éve együtt.

Távolról is próbáltak fúrni, de a párom átlát már ezen, tanult a leckéből.

2019. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szülőkkel szakítottuk meg a kapcsolatot, egymádsal nem. Ha egy kapcsolatbak emiatt vége szakad, az nem működött volna támogató család mellett sem.
2019. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem, velem igen, azon kívül, hogy nyugalmat akart, nem kaptam épkézláb magyarázatot. Akkoriban még a szüleimmel éltem, 22 évesen, és tanultam. Nekem ebből az jött le, hogy amíg nem távolodom el tőlük eléggé, nem érdemes társat keresnem, mert úgyis megkeserítik a dolgot. 10 éven belül lakásom lett spórolt pénzből egy kis hitellel, viszont így meg már az életkorom miatt nehezebb megfelelő társat találni, akárki meg nyilván nem jó, ha én elértem dolgokat egyedül, ebből nem akarok lejjebb adni, és azt sem akarom, hogy valaki az én hátamon akarjon felkapaszkodni.
2019. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!