Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt férfiak és nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt férfiak és nők! Hogyan tudtátok meg, hogy a párotok megcsalt titeket? Megbocsájtottatok neki, vagy szakítottatok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

szakítottam és egyszer lebukott aztán kiderült h volt ott több is :D

Csak az időt sajnáltam nagyon amit rá szántam az életemből.

32f

2018. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Megérzi az Ember mindig.A kedves feleségem 20 év után 200Km re kufircolt miközben én a beteg kisfiammal otthon voltam ,de megéreztem és aludni se tudtam .Párterápiára mentünk de sikertelen lett mert tovább kufircolt az alatt is.A másik kapcsolatban utána 9 év alatt kétszer csaltak meg ott is mindent megadtam,de ő mást akart,Azt mondta neki olyan férfi kell mint én csak más,Kezdem megutálni a nőket ,olyan őszinték és hűségesek.
2018. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Volt, hogy elmondta, volt, hogy a megváltozott viselkedése buktatta le. Megbocsátottam? Igen. Revansot vettem? Naná!
2018. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Mindig utólag. Elhidegültek és kidobtak miközben én szerelmesen azt hittem minden rendben.utólag már másnaptol másik fél volt a képben.


Főleg éjszakai kimaradással kezdődtek ezek.

Ma sem tudom az okát. Illetve olyan okai lehetnek, amik a neten is vannak, és másokkal is megesik: Mert dolgoztam. Amíg én dolgoztam (vagy suliba jártam) tul sok volt a felesleges szabadideje a másiknak (üzletelgettek, volt aki DJ volt együtt nőttünk szinte fel, de az sem számitott)


Olyanokkal kell foglalkozni akik tudatosan választanak társat.

Ismerek egy ffit aki nem szerelmes de okos, pénzes, jo anyának tartja a feleségét, ezért is választotta, soha el nem cseszné a fedelet a feje felől amit együtt hoztak össze sok munkával, azert hogy aztán megint belekeruljon abba hogy nincs normális nője, egy szöszit dobott egy banyáért, mert azzal tudott jövőt épiteni.


Nem mondom hogy ilyen fekete fehér minden de aki csak szerelemből vagy ösztönből választ, az nem elég erős alap a holtodiglanig.

2018. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Már írták, megérzi az ember.


"Hogyan tudtátok meg":

Hasznosítottam a webprogramozás órán tanultakat, pár óra alatt összedobtam egy kamu facebook bejelntkezési oldalt. Adathalászattal megszereztem az emailt és jelszót. Az összes üzenetet letöltöttem és olvasgattam.

Lehet lepontozni, hogy milyen szemétség más accountjára fellépni, de én próbáltam vele normálisan megbeszélni előtte a dolgot. Hetekig furán viselkedett és szinte biztos voltam benne, hogy más pasi van a dologban. Már csak bizonyíték kellett és lett is sajnos.


Szakítottam vele, ez nem kérdés. Nem tudtam volna megbocsátani neki.

Elsőnek tagadta, de azután beismerte. Később feljelentéssel fenygetőzött (mert sejtette, hogy beléptem a fiókjába), de nem érdekelt.

A rendörség úgy se foglalkozott volna ilyen jelentéktelen üggyel. Főleg miután egy brazil ip-hez vezettett volna az útjuk (proxy) :D


Jó tanács, ha informatikus a párod és titkolni valód van, akkor azt ne a világhálón rejtegesd.

3 évig voltunk együtt és előtte még csak meg se fordult a fejembe, hogy kutakodjak utána. Bíztam benne, de ugye megérzi az ember ha van valami.

Egyszerre voltam mérges és szomorú is.. mert szerettem nagyon, de hát ez van.

2018. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer elmondta, összevesztünk, másnap meg jött hozzá az exe elvinni a cuccait, de leteperte, és nyomtak egy "búcsúszexet". Megbocsájtottam, mert összevesztünk, amiben én is hibás voltam, és nagyon akartam őt.


Aztán később amikor azt mondta, hogy húzzak gumit, mert kihagyott egy tablettát, akkor álltak össze az addig kusza jelek: azért kellett gumi, mert az ex már nem annyira ex... aztán dobott. Majd újra nálam akart "aludni", és mondta micsoda hülye kuki az a pasi.


Tudtunkon kívül a csak 1 hónapig hol egyikőnkel, hol másikónknál éjszakázot...

2018. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Az első megcsalásomat soha nem fogom elfelejteni mert annyira vicces. Az akkori barátnőm aggódva hív fel, hogy jöjjek azonnal mert dugulás van a lakásban. A bátyám víz-gáz szerelő, megkértem, hogy segítsen. Tényleg dugulás volt, le kellett szedni a wc-t. És a csatornából előkerült némi nemi szőrzet és egy használt koton. Szerintem ezt nem kell hosszasan ragoznom. Elnézést kért, megcsináltuk a fürdőt és azóta sem láttam. Fura de csak röhögni tudtam a helyzeten, a bátyus kapóra jött mert legalább hazavitt.
2018. okt. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

A szomszéd szólta el magát: valaki rendszeresen dugja az asszonyt. Mindenki tudta - rajtam kívül.

Nem rúgtam ki - a következő sem lenne különb.

Azóta senkihez nem vagyok hűséges: akit csak lehet, megborítok - főleg férjes asszonyokat.

Viszonylag jól elvagyunk egymás mellett.

Lehet hogy már nem dugja senki, de ez engem már egy csöppet sem érdekel.

2018. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!