Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal bő 1 éve vagyunk együtt, de mindketten otthon lakunk még, hétköznap dolgozik, én pedig iskolába járok, és kollégiumban alszom. Csütörtökön szoktam haza járni, vagy hozzá, ott aludni, és másnap haza. Ő nagyon ritkán jön hozzánk, kb annyira, hogy itt alszik egy estét. Én meg fél hétvégét nála töltöm, de akkor sem kettesben, mert valami munka mindig van. Természetesen segítünk, de nekem már elegem lett ebből, hogy nem veszi észre, hogy kettőnkkel is foglalkozni kellene. Kb 2 havonta mozizunk egyet.

Viszont a kollégiumban megismertem egy srácot 2 hete kb, látom rajta, hogy tetszem neki, nekem is bejön, és állandóan rá gondolok. Egyszer társasjáték közben ugy megérintette a kezem, hogy nagyon jo érzés volt, ilyet a jelenlegi barátomnál még nem is tapasztaltam.

Pár hónapja mindig előjön az a gondolat, hogy szakítanom kellene, mert hiába vagyunk jól meg amikor este befekszünk az ágyba, neki rengeteget kell dolgoznia, nekem tanulnom is. Már olyasmi érzés fogott el, mintha nem szeretném, most is már 4 napja nem láttam, de nem hiányzik. S az érzelmeit nem tudja az ember irányítani, az érzés az van.


2019. okt. 10. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj az érzéseidről vele, hogy már elhidegült a kapcsolatotok...semmiképpen ne kezdj ki addig a másik sráccal.
2019. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyen gerinced és mond meg egyenesen, hogy nem érzed már azt, amit kellene és az együtt töltött idő nem elég neked, mert ha együtt is vagytok akkor sem vagytok igazán együtt, mert akkor is mással kell foglalkoznotok.


Lehet fájni fog neki, de inkább őszintén mondd meg ezt, minthogy kavarj mással és közben ő meg szeressen úgy, hogy te már nem is akarod őt semmilyen téren. :)

2019. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!