Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éve vagyunk együtt a párommal, de mostanában nagyon sokat marjuk egymást. Mit tegyünk ezen kialakult helyzetben?

Figyelt kérdés

több mint 12 hónap után történt meg az első együttlét...azóta folyton az érezzük, hogy kell a másik, hogy nem birjuk egymás nélkül...

Csak az a baj, hogy ...mindenféle komolyatalan dolog miatt...keveset beszélgetünk az érzelmeinkről, kevés az igazán meghitt pillanat...nincsen olyan hely, ahol nyugodtan együtt lehetünk, ahol "utána" jót beszélhetnénk, romantikázhatnánk...nálunk nem lehet anyukám egyfolytában nyit ránk valami ürüggyel, a páromék épitkeznek...hiányzik az együttlét, és utána a meghitt beszélgetés...úgygondolom emiatt távolodunk egymástól:( nagyon elvagyok keseredve...

18 éves lány


2008. nov. 16. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi amikor elmegyünk pl vásárolni, mindig egymásnak esünk pl plázában is :D a mosdókban, nem túl romantikus, dehát... meg mcdonaldsban :D meg mindenhol :D naponta kb 4-5ször :DDD ahol csak lehet, autóban, liftben bárhol. LOL, kicsit túlárad a szenvedély :DDD
2008. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nekem ez tényleg probléma...és nemtudom hogy megoldani...:(
2008. nov. 16. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg anyukáddal, hogy ne zargasson.

Vagy irigyli tőletek?

Talán azt szeretné, hogy rossz legyen nektek?

Vagy talán nem is tud róla? Akkor mondd el sürgősen!

2008. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
akár együtt is alhatnál a pároddal. Anyukáddal beszéld meg, hogy ne szóljon bele az ügyeitekbe, nagyok vagytok már. Az ajtódat meg zárd be, amikor nálad van a kedvesed. Akár hosszúhétvégézni is elmehettek valahová.
2008. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom megbeszélni anyukámmal, nem is nagyon szoktunk erről beszélni, inkább a fejét a homokba dugja, szerintem tudja, csak "nem akarja tudni"...ja és a szobámat nem tudom zárni:(
2008. nov. 17. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik válaszoló vagyok. Megértelek, egy idősek vagyunk és hasonló a helyzetem. Annyi különbséggel, hogy én nagyjából megtudtam oldani a problémát. Az én anyám is vaskalapos, de mi szerencsére sokadik nekifutás után, megbeszéltük a dolgokat, és ő is belátóbb lett. Tudom milyen nehéz erről beszélni egy anyával, ha nem jó a viszonyotok, de el kell érned nála, hogy ne csak a kislányát lássa benned, hanem már a felnőtt nőt is...elöszőr nehéz lesz, de kitartás.
2008. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. nov. 18. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!