Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a páromat zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a páromat zavarja, és féltékeny, amiért esténként el szoktam menni sétálni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a vele való találkozás helyett, hanem mikor nem tudunk találkozni. Egy évvel azelőtt vált ez szokásommá, hogy megismertem, szóval nem mostanában. Vele is így találkozunk. Többször is látott a rakparton, mielőtt le mert volna szólítani. Lehet ez is benne van, hogy vele így jöttünk össze, de teljesen felesleges a parája, engem nem érdekel más.

Szeretek sétálni, de ő ezt nem érti meg. Azt hiszi pasizok, pedig csak fejet szellőztetek. Illetve fogyni is így fogytam le 10 kilót egy év alatt. Ő biciklizik. Nem érti, hogy számomra ez ugyanaz.

Néha, mikor nem találkozunk, nem is mondom neki, de úgyis tudja.. Pedig néha pont miatta. (Is.) Ilyenkor gondolkodni szoktam.

Hogyan értethetném ezt meg vele?

Máskor, mikor kifogy az érvekből, azt mondja félt. Hát igaz, ami igaz, egyszer egy barom megfogta a mellem, majd elszaladt, egy másik pedig követett egyszer, az para volt, ezt leszámítva csak cigivel szoktak lehúzni,de azt megszoktam. A részegek többsége tök ártalmatlan, a csajozást hárítom, ahogy csak tudom. Kis utcákon nem megyek, 1-2 kivételével, amiken gyorsan átvágok. Azt is mondta, legalább ne olyan későn, de bagoly vagyok...

Részben igaza van, de nálam ez már szokássá vált. Mit tehetek?


2019. okt. 11. 04:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, az az igazság, hogy a legártatlanabb szituációban is borzalmasan megcsalhatja valaki a másikat és a legbrutálabb buli közepén is lehet valaki a világ leghűségesebb és ártatlanabb embere.

Lehet még rá valami oka, bármi más régebbi sztori, akár kapcsolat előttről, amikor mással is összeakadtál így?

Nekem volt egy barátnőm, aki miközben elment sétálni egyet, valami csávóval összeismerkedett egy futókalandra, közben velem chaten romantikus üzeneteket váltott, én meg a chat másik oldalán gondoltam, hogy én vagyok a világ legszerencsésebb fickója. Nem igazán gondoltam túl, amikor egy óráig nem nagyon reagált, mert aztán megint jöttek a romi üzik. Szóval az én esetemben én már a legártatlanabb sétában sem bízok.

Lehet, hogy nem is csak rólad van szó, hanem neki volt rossz tapasztalata korábbi barátnővel ilyen tekintetben.

2019. okt. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Néha szoktam beszélgetni 🤷🏻‍♀️

Illetve, ha élből nem hárítom, nem igazán tudom megvédeni magam. Nagyon kis szerény vagyok, nem tudok kiállni magamért. Hiába mondom, hogy van párom, nem akarok ismerkedni, van, aki ezt nem hiszi el, nem akarja, vagy szimplán leszarja. Volt pár érdekes eset, de meg akkor sem csaltam őt soha.

Az más, hogy exem dettó ez volt, s egyszer, mikor összevesztünk, megcsaltam csak azért is, vagyis mégsem,mert előtte én nem romantikus üzit küldtem neki, hanem, hogy szakítok vele. Párommak viszont ezt nem mondtam el. És nem, akkor sem akarom az utcán vadidegenekkel csalni, ha összeveszünk. Egyszer ittam és táncoltam egy hapsival, mikor mosolyszünet volt, de basszus,még csak csók sem volt. Hiba volt, de nem feküdtem le vele, ő viszont azt mondta hiába nem tettem meg, neki ugyanolyan érzés. Hiába bizonygattam, hogy halálra idegesítettem már a pasit, annyit sztoriztam róla, és latin zenére táncolva nem csalás valakinek a csípőjébe markolni, az csak tánc, pont mikor bachatára jártam, az bizony egy igen erotikus tánc.. De csak tánc. Egyébként is, mióta csak ismerem,egy fotómodell, színész, focista, gyúrós hapsi sem mozdít meg semmit bennem, nemhogy Béla az utcán. Néha olyannyira nem, hogy majdhogynem már az a beteges, mintha aszexuális lennék, és ő lenne a kivétel. De ha el is hinné, amit miért is hinne, ott vannak a pasik, én meg gyenge akaratú, halk szavú, engedékeny vagyok, tart attól túl messzire engedem egynémelyiküket, mielőtt nagy nehezen leoffolok valahogy. Oké, van olyan, akit nehéz lerázni tényleg,de kb. 20-ból egyszer szólít le valaki, s csak 50-ből egyszer nem sikerül elriasztani a puszta nézésemmel, vagy levegőnek nézni. Folytassam? Az már tényleg elenyésző, hogy 3 mondanál többet beszéljek bárkivel is. 2x volt ilyen, mióta ismerem. A másik faszit a városban felejtette tefon, pénztárca nélkül a barátja, rövid gatyában, papucsban, estére pedig volt vagy 15 fok... Érdekes sztori volt. Beszélgettem vele, ha már így pórul járt szegény. 50 körül volt egyébként, finoman utalgatott az elején, majd kb 3 perc után vette a lapot, megjegyzem legalább 2 órát sétálgattunk ezután, tök ártalmatlanul.

Bezzeg én rendszeresen hallgassam a sztorijait milyen nőkkel beszél, kinek segít, kivel túrázik, melyik hogyan próbálkozik be nála... Pedig nem sétálgat. Nekem a szemem sem rezzen erre, én bízok benne.

2019. okt. 11. 05:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig 99,999%-ban baromira irritál, ha bárki is hozzám szól közben, nekem olyankor jár az agyam, fejben nem is vagyok ott,csak megzavar. Néha halkan zenét is hallgatok, olyankor néha eljátszom, hogy nem is hallom.
2019. okt. 11. 05:41
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem részben fél is, mert egyre jobban kezd sötétedni. Az egyedüllét azonban jó dolog, nekem is bevált. De pl.: lehetne kerékpározni is.
2019. okt. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Zenelejatszo a fulbe azt szevasz. Es nem kell szemkontaktust felvenni senkivel.

A parod joggal fel?m ha azt latja rajtad teged barki elvihet “mert nem allsz ki magadert”. Tenyleg igy van ez?

Mert lehet a szandekod huseg ha jon egy pasi aki karon fog es elvezet, te nem mondasz nemet, mert nyuszi vagy.

Igy enis feltenelek a parod helyeben :D....

2019. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, mert az az ő hobbija, én meg egy béna, szerencsétlen szar vagyok rajta, ön és közveszélyes, csak basztatna vele. Máskülönben jó ötlet lenne. Máskülönben. Ő biztosan odáig lenne... egy darabig. Míg rájön. 😅 A bicajomtól is majdnem elsírta magát. Egyszer tekertünk együtt, akkor is neki mentem, és taknyoltam egy hatalmasat 😅

S igen, be szoktam dugni a fülest, nulla szemkontaktus, mégis pár havonta akad, aki nem hagyja magát, pedig világosan lekommunikálom, hogy a hátam közepére sem kell. Elvinni azért nem tudnak, de kéz megfogás, hasonlót van, hogy nem reagálok le időben, felbátorodik, s ezután csak még nehezebb lerázni. Volt egyszer,

akivel kénytelen voltam kiabálni, rosszul is éreztem emiatt magam, de muszáj volt, másból nem értett. Egyszer meg sikítottam egy nagyot (próbált megcsókolni a mocsok), majd elszaladtam. 😅 Az gáz volt. De működött. Szóval megvédem magam, ha kell, csak utálok kilépni a komfort zónámból, ahhoz nagyon fel kell dühíteni.

2019. okt. 11. 07:53
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, csak aggódik, mert egyedül este nőként nem veszélytelen?
2019. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Még férfiként se veszélytelen este, az az igazság. Nőként meg pláne nem az. De ha épp sötétben kell elmenned valahová, vagy akkor kell csak hazamenned és nem ér rá a párod kísérgetni, ugyanott vagy. Amúgy télen nem annyira ismerkedősek az arra járók, inkább nyáron sötétben. Amúgy meg ha ketten mentek akkor is akadhatnak kötekedők, sőt akkor valószínűbb a verekedés, mert párod meg akar védeni aztán belekeveredtek. Egyedül könnyebb bekamuzni valamit. Amúgy meg a rendőrség vagy a police szóra eléggé le szoktak állni a nyomulósak.
2019. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Őrület amúgy, hogy mennyire más nőnek vagy férfinek lenni és akár csak végigsétálni az utcán. Én is mindig ledöbbentem, amikor a barátnőimen keresztül hallottam, hogy folyamatosan leszólítják őket az utcán, ez megy egész nap. Csávóként ha valami görög isten kinézetű férfiszépség is vagy, max csak akkor van olyan, hogy megnéznek néha. De totálisan más az élménye a két nemnek. Nekem ez olyan fura valahogy. De eleve az is mindig olyan kiábrándító, hogy bárhova megy az ember, mindenkinek csak a b...áson jár az esze.
2019. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, vegyél egy paprikasprayt legalább, 2-3 ezer FT, 2-3 évig jó.. Be a gatya zsebbe. Biztos ami biztos.


Én is nő vagyok, én is rászoktam az utóbbi időben az esti sétálásra, én is nagyon szeretem-előtte meg a futásra-... A város tele van féreg emberekkel, én mondjuk nem a rakparton, hanem a környéken, biztonságos kerületben sétálgatok, de még így is fél szememmel mindig figyelek.


Könnyen megtörténik a baj, a magad érdeke, hogy előre gondolj a rosszabb helyzetekre is, pláne olvasva a sikítós meg az elfutós, jézusom követős incidenst..


Nekem is volt fényes nappal követős is. Azt se felejtsd el, hogy egy nő és egy férfi fizikai ereje sem egyenlő. A párodban biztos benne van a féltékenység is, de hidd el, a féltés is. Ha a húgom lennél ugyanezt mondanám.


Mehetsz este sétálni, de a paprika spray-t ( ami kézközelben van ilyenkor, nem a táska legalján(!), az semmibe nem kerül. Nem csak a normális emberek sétálnak este...

2019. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!