Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6,5 hónapos kismama vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6,5 hónapos kismama vagyok, a párom hetente 1-2 alkalommal kimarad esténként bulizni. Ez igy mormális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés
Előtte együtt jártunk bulizni. Sokat veszekszünk emiatt, konkrétan minden héten, egyre jobban el vagyok keseredve. Neki az a hozzáállása, hogy sajnálja de erre szüksége van és megváltozik a helyzet, ha megszületik a kicsi. Én meg azt érzem, ugyan még nem született meg, de így is jelen van már az életünkben, és nincs szükség arra, hogy a leendő Apuka a munkába, majd a szórakozásba ölje minden energiáját, itthon meg úgy érzem, hogy csak feltöltődni, pihenni jár haza. Ha megkérem, segít itthon, de magától már nem, magától nem szervezi az itthoni teendőket. Ennek tényleg így kell történnie? Köszönöm a hozzászólásokat.Hozzátenném, hogy ha ez havonta 1-2 alkalom lenne, akkor nem lenne vele semmi problémám, de így már utálattal várom minden hétvégénket, mindig ugyanaz a lemez :(
2018. szept. 29. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Van valakije.Sajnálom.
2018. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos hobbihoz kapcsolódik a buli, előtte is együtt jártunk ezekre a helyekre, így ezt nem gondolom.
2018. szept. 29. 22:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat már nem sok jót sejtet.

Fontosabb neki a buli, mint te és a leendő gyereke.

A szülés után sem lesz jobb, akkor majd a babasírásra fogja a csavargást.

Lassan eljön az a pont, amikor a kezedbe kell venni az irányítást, mert ő így teljesen jól elvan...

2018. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen embereket annyira szarba se nézem...tudom,ez egy bunkó mondat nagyon,de ha valaki férfi,és nem egy egoista fiúcska,akkor legkésöbb akkor,mikor érkezik a gyereke,megjön már nála a felelösségérzet,a gondoskodás,az önzetlenség a család iránt...szerintem a legjobb,amit tehetsz,hogy magaddal és a gyerekkel foglalkozol,csinálj te is ezerrel számodra kellemes dolgokat,a párodat meg magasról szard le.
2018. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Azt hitted, hogy majd megváltozik, ő meg azt hitte, hogy nem változik semmi.

Mire számítottál? Leírtad, hogy egész idáig nem zavart, hogy ő ilyen bulizós, sőt mentél vele. Ennek tudatában vállaltál gyereket. Jó reggelt!

Az más kérdés, hogy mit hittél. Emiatt csak magadra lehetsz mérges..

2018. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, ha ezt eddig is tudtad, egyedül magadat hibáztathatod, hogy mégis neki szültél.

Ha úgy érzed, akkor próbáljátok megbeszélni, ha nem változtat ezen, akkor vagy maradj és lelkileg keseredj meg mellette, vagy szakíts vele.

És még valami.. ha azt gondolod, hogy a gyerek miatt megéri vele maradnod, akkor gondolj bele abba is, hogy a gyerek nem a harmóniát fogja látni körülöttetek, hanem a szenvedését és a veszekedést.

2018. szept. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

nálunk úgy volt, hogy amíg meg nem született a baba, a férjem (akkor 32 éves volt), minden csütörtökön elment a barátokkal sörözni. ez időben olyan este fél 6-tól max. 10-ig tartott. sosem pampogtam érte, sejtettem, hogy ez változni fog.


aztán ahogy megszületett a kisfiunk, egyre jobban ritkultak a kimaradások. most 2 éves a fiatalúr, és jó, ha havi 1-szer elmegy a férjem, és 9-kor már itthon van. pedig nem tartom vissza, sőőőt!

2018. szept. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a heti egy alkalom nem egetrengetően sok. Tölt veled is időt?
2018. szept. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Faxnak vagy egyutt egy link alakkal, meg le is kolykedzel neki.

Elbasztad a sajat, de plane a gyerek eletet. Remek eszu no lehetsz...

Gondolom valami mucsararocsogen laktok havi 200ezerbol, semmi valodi kepzettseggel.

2018. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ha eddig is ilyen volt, akkor nincs ezzel baj. Azzal van, ha a gyerek mellett is ezt fogja csinálni, hisz azt gondolom mérhetetlenül gáz helyzet magára hagyni egy anyát a gyermekével.

Eljön az a pillanat, amikor már az anya is mozgékonyabb, mehetnek együtt, vagy a gyereket a nagyira hagyhatják, de az első 1-2 év nem erről szól és itt baromi jó, ha van egy támogató apa a közelben.

2018. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!