Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradnak benne az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak benne az emberek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje észrevettem a környezetemben, de több netes fórumon is, hogy az emberek olyan kapcsolatokban élnek, ami valójában nem is felel meg nekik. Sőt, azt látom, hogy magukat akarják meggyőzni a saját érzéseik hamisságáról, azaz, jó az a férfi vagy nő, csak hát saját maguk hibáznak valamit. Majd belemennek egy házasságba, ahol még jobban előjön a probléma, ráadásul még gyereket is vállalnak. Aztán mondjuk 5 év hazugság után elválnak, és kb. 10 évet elpazarolnak az életükből.


Itta gyk-n is olyan hajmeresztő kérdések vannak írva, hogy normális ésszel belegondolva még köszönő viszonynak sem kellene lenni két ember között, nem hogy tömény szex, körbeugrálás. Persze ezek csak az egyik fél részéről működnek, majd pedig pont ez az ember kiírja, hogy valami baj van. Egyszerűen nem tudom felfogni miért kell erőltetni azt, ami már 100km-ről látható hogy csak egyoldalú, vagy még az se.


Én elsősorban azoktól várnék választ akik ilyen kapcsolatban élnek, vagy azoktól akik ilyenben voltak.



2019. okt. 11. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Örülj neki, hogy a te kapcsolatod tökéletesen működik, olyan emberrel, akivel nagyszerűen összepasszoltok. Miért érzed szükségét, hogy másokéban turkálsz, és felelősségre vonod őket? Vagy nincs is kapcsolatod, de te megmondod a tutit?
2019. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

3 évig voltam kapcsolatban az exemmel holott már fél év után szakítanunk kellett volna. Első kapcsolatom volt ráadásul 19 évesen így úgy éreztem le vagyok maradva a többiektől. Nem léptem meg, komfortos volt ugyanakkor mély depresszióba sodort így, mint egy adósság-spirál merültem bele. Aztán 3 év után volt egy nagy veszekedésünk, ami miatt szakítottunk. 3 hónapig sírtam emiatt, majd rájöttem, hogy mennyire nyomorult voltam, hogy azt hittem ez működni fog. Most újra kapcsolatban vagyok és ez működik is szóval méginkább rámutat arra,hogy az előző egy nagy kalap fss volt. Borzasztóan boldog vagyok, hogy se házasság és se gyermek nem lett az előző kapcsolatomban.

23L

2019. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert az emberek többsége szörnyen gyenge és kapcsolatfüggő. Mindegy nekik csak legyen valaki mellettük.
2019. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es. 80%-os létedre gondot okoz a szövegértés? Ki turkál mások életébe? Jelen pillanatban te személyeskedsz. Remélem kapod is bőszen a piros kezecskéket, bőven megérdemelnéd. Ha meg nem tudsz érdemben válaszolni, akkor nem is értem miért pazarlod azt a drága időd olyan dolgokra, amihez semmi közöd sincs. Itt részemről vége az OFF TOPIC-nak.
2019. okt. 11. 15:52
 5/13 A kérdező kommentje:
2-es. Kössz a sztorit. Lehet hogy azt érezted, hogy nem kaphattál volna mást? Vagy lelkileg volt teher a szakítás?
2019. okt. 11. 15:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2e vagyok: Úgy éreztem, hogy egy rakás sz!r vagyok. Részben miatta, részben a kialakult depresszió miatt. Féltem az egyedülléttől és kapcsolatfüggő is voltam. Olyan érzés volt, mint mikoe tudod, hogy el kell indulnod, de földbegyökerezik a lábad. Remélem soha többé nem kell ezt átélnem.
2019. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os. Korrekt válasz volt, valahol én is ezt látom, vagyis gondolom.
2019. okt. 11. 16:09
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyél annyira biztos abban, hogy te nem tennéd ugyanezt kérdező...amíg nem kerülsz olyan helyzetbe, addig nem tudhatod.
2019. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
65%

Az emberek gyávák, töketlenek és félnek az egyedülléttől, pedig egyedül lehet kibontakozni a leghatékonyabban, egyedül lehet a legkreatívabb lenni. Egy kapcsolatban mindig lesznek kompromisszumok, megalkuvások, hátulütők, korlátok, amik csak hátráltatni tudnak, viszont motiválni, erősíteni, támogatni a legkevésbé sem.

Aki egyedül, azaz barát/barátnő nélkül képtelen létezni hónapokig/évekig, az számomra csak egy puhány, pipogya alak nemtől függetlenül.

2019. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert a többség kapcsolatfüggő nyomoronc.
2019. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!