Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg dolgoznia kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátom már egy ideje, jó pár hónapja egyre tovább bent marad a munkahelyén. Egészen eddig csak plusz fél órát. Akkor azt mondta, hogy azért, mert reggel eleve késik, így a végén ledolgozza a késést. Viszont egy ideje pontban beér és mégis bent marad mindig fél órát. Most viszont már mondta, hogy egy órát tovább bent kell maradnia, valami pluszban bejött meló miatt. Tegyem szóvá nála? Nem értem, hogyha napi 8 órában dolgozik, akkor mégis miért kell tovább bent maradnia? Nem akartam arra gondolni, hogy biztos valakivel kamatyol, de sajnos eszembe jutott ez is.

Szerintetek üljek le vele erről beszélni, vagy hagyjam inkább?



2019. okt. 11. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Most még várj! A következő fizetéskor ennek a rengeteg túlórának jelentkeznie kell. Ha nincs pluszpénz, akkor viszint nem stimmel valami.
2019. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
szerintem is vard meg a fizut, de arra is figyelj azért, hogy közeledik a kari... ovatosan, nehogy megvádold úgy, hogy esetleg ártatlan
2019. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Ugye neked még nem volt munkahelyed, nem dolgoztál egy percet sem hivatalosan?
2019. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Volt zűr a főnökével, meg nagyon bizonyítani akar, és tanulni, mert még csak egy éve dolgozik ott. Viszont akkor korábban ne mondta volna, hogy csak azért marad bent mert késik reggelente. Így, hogy már nem késik ugyanúgy bent marad tovább... :(
2019. okt. 11. 18:38
 5/16 A kérdező kommentje:
De volt munkahelyem, és van is. Tisztában vagyok vele, hogy van olyan amikor bent kell maradni a munka miatt. Nekem azzal van bajom, hogy ez rendszeresen minden egyes nap így van.
2019. okt. 11. 18:39
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Üdv a valódi, felnőtt, dolgozó emberek világában!
2019. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem mindenhol fizetik a túlórat.
2019. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Savlekotő ***** válasza:
92%
Kommunikáció csodákra képes.
2019. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogod elhinni, de vannak olyan helyek, ahol előfordul, hogy bizonyos időszakokban (határidős meló pl) többet kell dolgozni, mint 8 óra. Nálunk a meló nem olyan nagyon vészes altalában. Vannak időszakok, amikor még lazítani, csevegni is lehet munka közben. Néha viszont kapunk olyan binyolultabb feladatot, amit határidőre meg kell csinálni. Ilyenkor senkit nem érdekel, hogy 8 óra a normál munkaidő. Ebédszünet nelkül késő estig nyomjuk. A fene se gondol a kamatyolasra, csak kész legyünk határidőre. Vagy kapunk valami plusz pénzt, vagy nem. Az eredménytől függ. Talán a párod is dolgozik és ennyi a titok.
2019. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

7. sajnos mond valamit!


A túlórát sok helyen nem fizetik, :(

2019. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!