Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az rendben van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van, hogy a párom azért akar elmenni egyetemi tanárnak, hogy ne kelljen annyit dolgoznia?

Figyelt kérdés

Közgazdász végzettsége van és nagyon jó a fizetése. A munkahelye se stresszes, túlóráznia se kell. Osztályvezető, szóval vitte is valamire. Azt tervezgeti, hogy egyetemi tanár szeretne lenni, mert akkor elég feleannyit dolgoznia. Szerintem hatalmas visszalépés lenne, arról nem is beszélve, hogy én most terhes vagyok. A tanári fizetésből és a gyedemből nem fogunk olyan jól megélni.

31N és 34F


2019. jún. 6. 09:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%

Keress másik pénzeszsákot...


Egyébként valósíznűleg annyira még sem lehet leányálom az a munkahely, ha lényegesen kevesebb jövedelemmel is beérné, hogy kevesebbet dolgozhasson

2019. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%
joga van azt kezdeni az életével, amit akar.
2019. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%

Rendben van. Bár ahogy látom, te kihajtanád belőle a "belét" is, csak jó sok pénzt vigyen neked haza....

Ha nem elég NEKED az a pénz, ami van, szerintem NEKED illene a pénzt megszerezned. Ő beéri azzal, amije van.

2019. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kellene keresnie egy kevésbé anyagias aranyásót.
2019. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
40%
Keress egy másik pénzes pasit. A gyerektartást meg ígyis-úgyis megkapod tőle.
2019. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem leszel te vezető a privát szférában, kérdező?
2019. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%

Hat azert gondolom a gyereket is kozosen dontottek el, ez felelosseg a ferfi reszerol, hogy ha mar csaladot akart akkor amig a no otthon van, foleg rajta mulik a megelhetesuk. Ha nem akarta akkor nem kellett volna gyereket osszehozni. Nem hiszem hogy, ha valoban nem stresszes a munka legalabb ezt a 3 evet ne birna ki, amig anyuka visszamegy dolgozni. Utana talan jo is lenne a kevesebb munka, reszt vehetne jobban a gyerek neveleseben (hozni vinni oviba stb)


De nem ertem kerdezo miert nem a ferjeddel beszeled ezt meg.

2019. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
50%
Lepontozok, ti nem ugy gondoljatok, hogy a csalad felelosseg? Amig egymaga van az ember nyilvan azt tesz amit akar, de csaladfonek lenni felelossegvallalast jelent. Senki nem kenyszeritette a ferfit hogy csaladja legyen!
2019. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
56%

Maradjon otthon a 6 hónapos babával, ő kapja a gyed-et, kipróbálja magát egy új területen, és mikor a kicsi 2-3 éves lesz, akkor megbeszélitek, hogy merre tovább.

Tanárra 3 év múlva is szükség lesz.

2019. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
39%
Na, aki szerint maradjon gályázni az apuka, azoknak mondom, hogy nem a megélhetés kerül veszélybe. Idézem: nem fogunk olyan jól megélni. Itt a hangsúly az OLYAN JÓL szavakon van. Azért egy egyetemi tanár nem minimálbérért küszködik, az megvan? Csak őnagysága félti a pénzeszsákot.
2019. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!