Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem illünk össze? Vagy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem illünk össze? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Rendszeresen van konfliktus a kapcsolatunkban, amit (látszólag) próbálunk helyrehozni. Tegnap egy újabb vita után sikerült normálisan beszélgetni a problémákról, több megértéssel (legalábbis látszólag) egymás felé. Én nagyon örültem neki, hogy ez sikerült, sokkal közelebb éreztem a páromat magamhoz. Megbeszéltük, hogy majd kitalaljuk, hogyan tovább, kérünk-e segítséget, vagy önállóan megprobaljuk megoldani.

Tegnap küldtem neki ezzel kapcsolatban könyvet, ötletet, mit lehetne, már nem érdekelte.

Este rakerdeztem, meg se nézte, amit küldtem. Azt mondta, őt nagyon lehuzta a beszélgetésünk. Az, ami engem feltoltott. Amitől én azt éreztem, közelebb kerültünk egymáshoz, neki teher volt...

Mi a véleményetek?



2019. okt. 12. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába beszéltétek meg, nem ugyanaz lett a konkluzió mindkét oldalról. Ez nincs megoldva.
2019. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diazepam ***** válasza:
100%
Végig elbeszéltetek egymás mellett. Ezt ő észrevette, te pedig nem.
2019. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illetek össze.

Volt ilyen exem, nagyon lehúzta egy-egy beszélgetés, (mármint problémáink megbeszélése), szinte menekült olyankor. Amikor megkérdeztem, hogy előző kapcsolataiban akkor hogyan oldották meg a problémákat, ezt mondta: "Azokban nem voltak problémák."

Na itt mondtam azt, hogy köszönöm, több kérdésem nincs. Bőröndöt elővettem, pakoltam, mentem.

2019. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen problémákról van szó? Apróságok?

Ne vedd magadra de a nők néha keresik a konfliktusokat. Olyan dolgokon sértődnek meg amire mi férfiak nem is gondolnánk. Lehet, hogy már neki is elege van, hogy minden apróságból probléma lesz amit mindenképp meg kell beszélni fél éjszakán keresztül. Arról meg ne is beszéljünk, hogy mindemellett még egy könyvet is el kéne olvasson ebben a témában.

2019. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Nem is tűnik úgy, hogy ő még menteni akarna ezen bármit is.
2019. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!