Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre jobban úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban úgy érzem, hogy nem illünk össze. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
7 hónapja élek együtt a párommal, így egyre jobban megismerem. Nagyon hasonlóak vagyunk, hasonlóan gondolkodunk. Minden lehetne tökéletes, de... hiába szeretjük szinte ugyanazt a szexben, sajnos már egy éve nem volt a péniszétől orgazmusom, nem a hozzám passzoló méret, és nem sokat érzek. Persze, kézzel mindig kielégít akárhányszor akarom, de az mégsem az igazi. Akárhogy próbálkoztunk, nem sikerül. Előző barátommal rendszeres volt. Már nincs is kedvem szexelni, úgy vagyok, hogy legyek már túl rajta. Sokszor el is feledkezik magáról, és úgy csinálja, ahogy neki jó. Ha rászólok, akkor rögtön változtat. Viszont, hiába mondom neki, előjáték nincs, így sokszor fájdalmas a szex. Könnyezni is szoktam elkeseredésemben, hogy miért nem működhet jól minden. .. a másik, pedig, hogy könnyen felmérgesedik apró dolgokon, ha megcsúszik a lépcsőn, vagy ha leesik valami, ha nem bírja a cipzárt felhúzni, vagy, ha dolgozik valamit a ház körül, vagy, ha valami új dolog van. Olyankor káromkodik, meg hiszisen viselkedik. Már csomószor rászóltam, de ugyan úgy csinálja máskor is. Én pedig az ilyen tajtékzást nem szeretem. Mielőtt összeköltöztünk, úgy gondoltam, hogy családot szeretnék alapítani vele, de már nem vagyok biztos benne. Szakítani sajnálnék, mert ő az , akiről álmodtam, viszont ezek a dolgok elbizonytalanitanak.
2019. jan. 21. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Hány évesek vagytok? Milyen gyakran van szex?

Miért nem mondod neki, hogy neked hogyan lenne jó a szex?

Te már szakítani akarsz, tálaltál is egy csomó kibúbót.

2019. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Mi bizonytalanít el???

Egy életen át sírni akarsz szex közben, meg hallgatni, ahogy hisztizik?

2019. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én 27, ő 29. Heti 3-4 nap. Lehetne mindennap, de a barátom sokszor maszturbál, amíg én hazaérek a munkából, sokszor nem is volt normális erekciója, így úgy döntöttem, hogy akkor nem csinálom vele, amikor nem vagyok biztos benne, hogy bírja is. Mondom neki, hogy hogyan lenne jó, de gyorsan elfeledkezik. Orgazmus is csak az elején volt, amikor hétvégente találkoztunk és bevoltam indulva.
2019. jan. 21. 11:35
 4/14 A kérdező kommentje:
Az bizonyít el, hogy az egész jó lehetne, de ezek elrontják a kapcsolatot.
2019. jan. 21. 11:36
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem inkább ő unt rád, és te csak ennek az okozatát érzed. Így semmilyen boldog jövője nincs.

Nem foglalkozik veled.

Pedig sokan összetennék a kezüket egy ilyen nőért.

2019. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, ő egész biztosan nem unt rám. A dolgok, amiket tesz, ezt mutatják. Biztos vagyok benne, hogy szeret nagyon. Néha úgy gondolom, hogy bennem lehet a hiba, de aztán eszembe jut, hogy ez mással máshogy volt.
2019. jan. 21. 11:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmi képesség is egy olyan dolog, hogy vagy van, vagy nincs, vagy az egyiknek több van, mint a másiknak, meg idővel fejlődik, ha fejlesztik.

Attól, hogy szeret, meg odáig van meg vissza, még a cselevéseibe ezt nem teszi át, szóval odalenni valakiért még nem elég.

Itt egy csomó dolog van, ami hozzátartozna a kapcsolathoz, de neki eszébe sem jut, hogy ezt be kéne vinni a kapcsolatba, vagy lekommunikálni, stb.

2019. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Tulajdonképpen leírtad, hogy ő az akiről álmodtál. Akkor mi a kérdés?
2019. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
A jó párkapcsolat nem attól lesz jó,hogy nincs semmilyen nézeteltérés,vagy probléma,hanem attól,hogy a problémákat közösen oldják meg.De itt az a divat,hogy szakítanak
2019. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a szex,az én partnerem tesz róla hogy nekem is jó legyen!Figyel rám és én is rá.Mi az hogy nem a hozzám passzoló méret?Én 40+ os nő vagyok, volt dolgom több fajta pénisszel.Nem a mérettől függ az hogy jó-e nekem.Szerintem köztetek valami nincs rendben.Ha lehet ne hasonlítsd össze a volt pasid a mostanival.Üljetek le beszélgetni.
2019. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!