Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet mégsem illünk össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégsem illünk össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A tegnap este után elgondolkodtam a kapcsolatomon. Az elmúlt 2 hétben eléggé nagy hajtás volt a munkahelyemen,pénteken már eléggé kimerülten éreztem magam, a buszon hazafelé el is aludtam,itthon derült ki,hogy lázam van.


Tegnap is lázas voltam, és elviselhetetlen fejfájás gyötört,semmi nem használt.


Sajnos nem volt itthon semmmi étel,és mivel egyedül élek kénytelen voltam a közeli boltba elmennem, a párom fel sem ájonlotta, hogy elkísér, csak annyit írt,hogy pihenjem ki magam. Végül megoldottam egymagam,haza értem és éreztem le kell pihennem kicsit.


Pár óra elteltével néztem az üzeneteimet,pár példa: Élsz még? Ha én beteg voltam akkor sem voltam ilyen,hogy elhanyagoltalak. Semmi reakció felém,mire véljem ezt?


Nem hittem a szememnek,lázasan feküdtem és ez volt a baja,hogy nem írtam? Meg is írtam neki, hogy ahelyett,hogy elkísért volna, meg átjönne segíteni,vagy legalább írásban lenne kedves, magával van elfoglalva.


Erre megsértődött,sőt azt mondta,hogyha nem vagyok vele megelégedve hagyjam el. Inkább úgy döntöttem elköszönök, mert megvan a magam baja.


Azóta már bocsánatot kért,igaz a saját stílusában: "Ne haragudj szeretlek,csak ne legyél ilyen velem,hogy eltűnsz, azt hittem bajod van velem."

(Most komolyan nem fogta fel,hogy beteg voltam?)


Ma már kicsit jobban vagyok,így most elgondolkodtam a történtek után,van-e még keresni valóm egy ilyen pasi mellett,vagy jobb elköszönni egymástól..


Ti mit gondoltok erről? Válaszokat előre is köszönöm!


2018. júl. 1. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

A barátnőd az a lány, akivel én még haverkodni sem haverkodnék. Az a fajta, aki ha hibás, és tapló volt, még akkor is úgy csűri a szavakat utólag, hogy bár bocsánatot kér, akkor is te vagy a hülye :D

Nem egyenes, hisztis, és paranoiás. Tipikus liba, már bocsi...

Na nemááááááár :D

2018. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia.


Én vagyok a lány,aki beteg volt,a párom a pasi volt tapló,ha nem lenne egyértelmű a kérdésből. A hisztis, és paranoiás ezek után viszont még találó is a páromra..

2018. júl. 1. 12:50
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a kérdező a nő a sztoriban.


Kérdező, hány évesek vagytok? Eléggé gyerekesnek tűnik ez a viselkedés a párodtól.

2018. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

A nő a kérdező nem a pasi.

Egyébként szerintem nincs sok jövője ennek a kapcsolatnak. Ha nem törődik veled főleg mikor szükséged lenne rá akkor bocsi, de egy alpári paraszt a srác. Nem szabad hagyni hogy így tönkretegyen

2018. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

Na, egye lecsó, pedig úgy jött le hogy ő a lány, átlagba nők ilyenek.

Hát, hapsiba meg mg rosszabb...az ilyen még ezek mellé anyuci pici babszeme is, aki kb semmire se jó magától.

Nembaj, a kommentembe a lányt szót cseréld fel fiúra, ugyan az :D

2018. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Pedig már nem vagyunk gyerekek,én 25, a párom 27 éves.

Nem tudom mi ütött belé egyébként,mert nem szokott bunkó lenni,őszintén nem is erre a reakcióra számítottam tőle. Amikor ő volt beteg,átjött hozzám,és nem aludtam semmit,ráfigyeltem és úgy mentem dolgozni..


5-ös most,hogy felhoztad ezt az anyuci babszeme dolgot,hárman vannak tesók (mind srác),de mind anyuci szemefényei, még inkább gondolkodóba estem.

2018. júl. 1. 12:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olvastam, úgy voltam vele, hogy megbocsáltható, hisztirohamot kapott, minden lánynál előfordul (rám is rám szokott jönni az 5 perc sajnos) De amikir megláttam, hogy ő a fiú, furcsáltam. Még lánytól oké, ha nem rendszeres, merthát a lányok természete más, de egy fiútól ez nem elfogadható viselkedés. És most lehet, lepontoznak, merthogy úgy gondolom, lánynak megbocsátható, de azért a női természetet ne keverjük egy fiújéval.
2018. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Mindig igazam van :D
2018. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

"Sajnos nem volt itthon semmmi étel,és mivel egyedül élek kénytelen voltam a közeli boltba elmennem, a párom fel sem ájonlotta, hogy elkísér, csak annyit írt,hogy pihenjem ki magam. Végül megoldottam egymagam,haza értem és éreztem le kell pihennem kicsit."


Azért elég komoly az is hogy ki tudja honnan ugrasztanád a barátod hogy lekísérjen egy 5 perces útra... én se ajánlanám fel senkinek hogy lekísérem mert felesleges. Ennyi erővel én is lemehetnék sőt el is vihetném mint hogy mást kísérgessek.


Viszont az üzeneteivel nem értek egyet én sem:) Azok tényleg elég bunkók :)

2018. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9es-nek: Hát nem 5 percről van szó,nekem a közeli bolt az kb. fél óra csak oda az út több átszállással,páromnak meg annyi dolga lett volna,hogy a metróra felül,és jön pár megállót.


Egyébként magam szoktam bevásárolni,nem szokásom senkit se ugráltatni,de most jól jött volna a segítség,főként a hazafele cipekedésben.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2018. júl. 1. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!