Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem elsírja magát ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem elsírja magát ha megjelenik nálunk a bátyám a tökéletes feleségével és életével?

Figyelt kérdés

Nekik nagyon bejött az élet! A bátyám egy multinál vezető, a felesége magán fogorvos saját rendelővel a fővárosban. Van két szép gyerekük, nagy házuk Pesten, két márkás autó. Mi is tanultunk, de nem vagyunk annyira nyitottak, barátkozósak, helyezkedősök hogy magas poziciókba kerüljünk. De én nem panaszkodom! Elemző vagyok egy kisebb multinál, a feleségem irodavezető egy informatikai cégnél. Jól keresünk de közel sem annyira mint ők. És a gyerek-dolog se akar összejönni nekünk sajnos, most járunk orvoshoz emiatt! Van egy lakásunk meg egy középkategóriás autónk, teljesen jó élet szerintem!

De a feleségem elsírja magát amikor találkozunk velük. Ilyenkor kimegy a fürdőbe de mindenki hallja ahogy fujja az orrát. Annyira irigyli őket valamiért. Megjelenik a tökéletes fogorvosnő és nem bírja.


Mi lehet ennek a valódi oka? Én próbálok vele mindig beszélni, de azzal jön, hogy minden az én hibám, amiért nekünk nincs olyan életünk és egy bunkó nőnek meg a lusta bátyámnak minden összejött. A csaj valóban prosztó stílusú, a bátyám meg tényleg lusta. Munka után maximum az PS4 mellett ül, másra nem hajlandó!

Mindig elmondom a feleségemnek, hogy szerinte álomélet lehet az övék? A nő éjjel-nappal melózik, tiszta idegbeteg, a testvérem nem segít semmiben, a gyerekekkel sem. Szerinte nincs náluk veszekedés? Én azt “várom” mikor válnak el. Nem értem miért az én hibám hogy mások látszólag tökéletesen élnek? Hány ilyen ember van a világban?


2019. okt. 10. 12:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
46%
Neki egy szebb élet kellene, nem te...
2019. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
11%

Hât érthető mivel egy helyről jöttetek és a tesód megcsinálta erőforrásokat biztosít életképesebb.


Biztos nem lusta a tesód,nem vèletlenül vezető,rengeteg meló meló,állandó tanulás,fejlődés,pörgés,minden más háttèrbe szorítása.


Valamilyen szinten jogosan van ki a nejed,hiszen egy helyről jöttetek tesóddal.


Mondjuk a helyedbe felkérném a tesóm mentornak ember ott van ingyen tanulhatsz tőle.


És igen te vagy a férfi neked kell megoldani ezt,hogy előbbre juss.


Biztos jól élnek mert régen elváltak volna,a gyerekre meg ott a bébiszitter nincs ott gond akkora.

2019. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%

Feleseged idiota - mar bocs, hogy elotted szidom.


Miert teged okol? Lett volna o is fogorvos, vett volna fol irdatlan hitelt egy fogorvosi rendelo berendezesehez (mert az piszok sok penz), aztan dolgozna ejjel-nappal, hogy a hitelt visszatorlessze. Es olyan nagyon proszto stilusa nem lehet a fogorvosnonek, mert akkor a betegek nem jarnanak hozza.


Batyad lustasaga is viszonylagos. Ha egy multinal vezeto, akkor olyan nagyon lusta nem lehet. Es nyilvan ratermett is.

Az egyetlen, amit valoban irigyelni lehet rajtuk, a ket szep gyerekuk. Szerintem egyebkent pont ez a legfajobb pont a felesegednek. Megkerdezhetem, melyikotoknel van orvosi problema, hogy nem jon ossze a baba? Ha nalad, akkor valojaban emiatt cseszeget, csak nem mondja ki. Az mas kerdes, hogy intellingens ember ettol meg tudna szeretni a parjat.


Valahogy azt erzem, mintha a feleseged nem joban-rosszban huseges tarsad lenne, hanem olyan ember, aki elvarasokkal jott a hazassagba, es rossz neven veszi, ha nem kapja meg, amit elvar. Es ez nem jo dolog...

2019. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%

Senkinek nincs megtiltva,h fogorvosnak tanuljon. Viszont nehez elvegezninaz orvosi egyetemet!!

Egy jol meno maganfogorvos nagydagrendekkel jobban keres ,mint egy kis irodavezeto. Van takaritonojuk meg szakacs nyilvan vagy rendelik a kajat. Nem gondolod,h azert tanult ennyit,h holni kis hazimunkaval elszurja az idejet

2019. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért ti sem éltek rosszul. Másnak a negyede sincs meg.

Szerintem meg a feleséged irigy. Amúgy jobb anyagi környezetből jött mint amilyenben van? Úgyértem a szülei vastagok?

2019. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg magával vannak problémái a nejednek, lehet nem ártana pszichológus. A baba projekt tipikusan olyan, ami megviselheti..
2019. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%

ja, mert verseny az élet? A boldogság csakis azon áll, ki milyen drága dolgokat birtokol, és mennyi pénze van?Ezek szerint az összes szegényebb embernek búskomornak, depressziósnak kellene lenni? Szerintem Ti is jól éltek. Két ember közül az egyik mindig tehetségesebb.

Nálunk a nővérem volt jobb adottságú, de ez mellett mindig törtető is volt. Ezt én most így középkorúan értettem meg. Ami anyunkat illeti, tudom, hogy büszke rá, míg rám nem. Ugyanakkor tesóm, mindig rendkívül ideges. A nagypolgári életforma sokat kivesz belőle,a sok vendégeskedés, utazás, megjelenés, Az elit irodai munkaköre is kicsit nehéz neki. De mindezért cserébe, büszkélkedhet mikor sógorom, aki vezető és jóképű felső kategóriás autóval megy érte a munkahelyére.Egyszer mesélte, hogy kolléganője majdnem megpukkadt.

Végülis erről szól az élet, nemde? Hencegni, mutatni, hogy minden milyen nagyszerű? Folyamatosan versenyezni minden környezetünkben élővel, rokon, tesó, kolléga, hogy na ki vitte többre?

Én sosem irigyeltem tesóm. Megvan annak a maga baja, sógorom flancos famíliájában. Nekem van egy nyugodt életem. Egy percig sem lennék a helyében. Bár mi CSAK a Balatonra megyünk nyaranta, Ők mindig külföld. stb.

A feleségednek egyszerűen rossz a természete. Most őket irigyli , ha kikerülnének a képből akkor másokat.Mert mindig van, lesz gazdagabb,tehetségesebb, bezzegebb. Tudod a félig tele vagy félig üres pohár esete. Ezzel a hozzáállással a te életedet is meg fogja keseríteni. Próbáld meg megbeszélni vele, hogy nem minden a külsőségek.

2019. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a feleségedet jobban bántja a gyerek hiánya. Az anyagi irigység nem nagyon hozhat ki belőle sírást hiszen gondolom ti se koplaltok...

Mi az oka hogy nem jön a baba? Tettetek már lépéseket?

2019. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
A feleséged irigy.Ha olyan jól menne nektek is mint a tesódéknak,akkor is találna egy még gazdagabbat akit irigyelne.
2019. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

Másnak meg az lenne az álomélet ami nektek van.

Elhiszem hogy a gyerek dolog nagyon bántja de tudni kéne értekelni ami van. Tudni kéne értékelni hogy van tető a fejetek felett, egy jó/erős/felső középosztálybeli élet szerintem teljesen ideális, nem kell mindenkinek milliomosnak lennie. Ha meg jobb munkát, előléptetést, több fizetést akar akkor dolgozzon érte, fejlessze magát, pályázzon új állasra, több fizetésre.

Senki nem tart pisztolyt a fejéhez hogy ragadjon le ott ahol van.

A problema hogy jó dolgába nem tudja mit csináljon. Mások (akár diplomával is) minimálbért keresnek, korlátozott lehetőségekkel (pl ha valaki nem akar pestre menni).

Nem másokra kéne irigykedni mert az nem vezet sehova, hanem tenni a fejlődésért.

Az meg hogy a bátyád lusta-e vagy nem nem az ő dolga. Ha felsővezető a munkájában nem lusta. Otthon meg őszintén kit érdekel? Nem neki kell vele együtt élni, utána takarítani de ha ennyire jómódúak akkor a takesz sem érvágás. Ha megteheti hogy így éljen , tegye de ez nem a ti életszínvonalatokat rontja.

Ha 2 hetet töltenétek a putriba ahol 8 fős családok laknak, villany, víz nélkül , értékelné amilye van..

2019. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!