Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen a megcsaláson túl lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a megcsaláson túl lehet lépni valahogy?

Figyelt kérdés
Utólag kiderült, hogy a nejem megcsalt 2 sráccal még én külföldön kamionoztam. Voltak intő jelek amikre el kezdtem gyanakodni, aztán rákérdeztem és végül, de nehezen bevallotta, és kiderült, hogy nem is csak egy srác volt igazából hanem kettő. Azt mondta nagyon magányos volt, és hogy valójában engem keresett bennük azért csinálta. Szerintetek megbocsátható ez?

2019. okt. 12. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem megbocsájtható. Az csak duma, hogy téged keresett, a szexet kereste. :D
2019. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden megbocsátható, ha meg akarsz bocsátani. Az már más kérdés, hogy elfelejted -e, vagy még inkább nem fogsz -e mindig gyanakodni, hogy bármikor újra megcsinálhatja..
2019. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a garancia, hogy nem fogja még egyszer, vagy többször megtenni? Ha annyira bánta volna akkor a másodikkal nem feküdt volna le. Én már nem tudnék bízni benne.
2019. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezek után bízni már nem lehet, az pedig a kapcsolat halálával egyenlő. Nem tudom... párom is és én is évente elég gyakran kell utazzunk melónk miatt, van hogy 2 hétre is egy húzóra, mégsem jut eszembe más férfiban őt keresni...
2019. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%

Nekem teljesen felfoghatatlan az, amikor egy nő félrelép, vagyis ő hajtja a szexet. Sosem tapasztaltam ilyet, pedig régi motoros vagyok.


Én ezek után egy hétig dugnám, utána kidobnám, mert ez a legalja női viselkedés. Igazi rongy kkuurrvvaa.

2019. okt. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

"Nekem teljesen felfoghatatlan az, amikor egy nő félrelép"

Miért? A férfiaknál ugyanez rendben van?

2019. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz jutott az eszembe, mint amit a 3-as írt. Megcsalt, nem is egyszer, nem is véletlenül, szóval ha a továbbiakban hűséges kapcsolatra vágysz, akkor azt ne vele tervezd. Ha valaki igazán tiszteli a párját amellett, hogy szereti is, akkor eszébe sem jut mással összefeküdni a háta mögött. Ráadásul úgy, hogy te dolgoztál, pénzt kerestél kettőtöknek, ő meg közben unatkozott, és mit csinált ahelyet, hogy a te példádat követte volna? Félrelépett...
2020. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!