Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törtöm már is a fejem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törtöm már is a fejem megcsaláson?

Figyelt kérdés
Az van,hogy ismerem a férfiakat és tudom,hogy félre fognak lépni,legyen akármi. LEhetek világszépe,akkor is félre fog mászni. Ezek miatt már most beszélgetek más fiúkkal és fontolgatok randit is...pedig van ugye a barátom..Azt gondolom magmaban,hogyha ő meg fog csalni akkor legalább én nem ofogk darabokra törni ,mert tudom,hogy jah hát én sem éltem apácaként. Ha apácaként élnék és úgy csalna meg akkor megint évekig halodokolnék a fájdalomtól...Valaki hasonlóan?akár ti pasik?
2019. aug. 14. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Neked nem való párkapcsolat.
2019. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A félelem miatt beszélsz így. Nem mindegyik hűtlen, csak sokan.
2019. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne süllyedj le a megcsalók szintjére, legyen tartásod, csaj.
2019. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Jól teszed.
2019. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Izabella220 ***** válasza:
79%
Érdekes a megközelítés azt teszed, amitől félsz hohy veled teszik meg. Lényegében ha kifogol egy normális pasit akkor sem lehet egészséges kapcsolatid mert alapból te vagy a szemét. Én inkább csalódok de akk is tudok majd tükörbe nézni.
2019. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem kell itt magyarázkodni. Dugni fogsz mással is, nem csak a pároddal kész, pont.
2019. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Magad véded így és be akarod bizonyítani, hogy "minden férfi szemét". Eléggé boldogtalan életed lesz, ha ezt így folytatod.
2019. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

szóval nők,éljünk boldog tudatlanságban? :D mint az egybitesek,hogy jah megcsalnak,de nem érdekel???

Hidd el akár te is lehetsz az válaszoló akit folyton megcsalnak...isemrek roknságban olyat aki együtt van párjával 4 éve,folyton egymáson lógnak,de kimegy csávó egy órára azt mondja haverral talizik vagy csak lemegy boltba már megcsalja párját...

Én meg olyan önérzetes vagyok,hogy engem aztán nem fognak palimadárnak nézni..ezzel mintegy revansot véve és így nem érdekel,hogyha tényelgesen megcsalnak..

2019. aug. 14. 17:40
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Te nem palimadár vagy, hanem egy szemét kis dög. Tényleg nem való neked párkapcsolat. Vagy jöjj össze egy ugyanolyan értékrendű pasassal amilyen te vagy.
2019. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Hiába is szidjatok a kérdezőt.


Teljesen igaza van.

Akármilyen szep is valaki, okos stbstb

.....

Mindig let's nála jobb, izgalmasabb.

Tehát jól teszed.

2019. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!