Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsaláson kívül Ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsaláson kívül Ti mikor szakítanátok véglegesen?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni, hogy Ti milyen esetben szakítanátok a társatokkal/párotokkal függetlenül attól, hogy nagyon szeretitek? Mit kellene ahhoz "elkövetnie"?

Nagyon kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről. Mi az, ami még tolerálható, és mi az ami már szakítóok. Köszönöm szépen.


2016. szept. 23. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne alattomos dolgokat mondania, vagy kigúnyolnia. Nálam az ilyenek nem férnek bele.
2016. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan megalázna, testi-lelki erőszakot követne el ellenem, vagy a gyerekeim ellen. Ezeket csak nagyon rövid ideig tűrném, max. 1-2 hónapig. Ha alkoholista vagy más szenvedélybeteg lenne, akkor támogatnám a terápiáját, de ha nem lenne hajlandó kezeltetni magát, akkor is szakítanék.
2016. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Csunyan beszel velem,elhanyagol,soha nem tamogat,inkabb lehuz.


tobbek kozt ezert is szakitottam :)

2016. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon eltérőek a jövőről alkotott képünk.

A többit korábban már említették: hazugság, fizikai/lelki terror, függőség (amennyiben elutasítja a terápiát), teljes érdektelenség részéről irántam. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2016. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny, uralkodni próbál felettem, manipulálni próbál, megaláz, erőszakot követ el(akár testi, akár lelki értelemben), kettős mércét alkalmaz, lenéz, lehúz, szenvedélybeteg (hacsak nem áll terápia alatt). Hirtelen ennyi ugrik be.

Ezek külön-külön is válóokok nálam, nem kell többnek összegyűlnie.

2016. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran bunko lenne, vagy ritkan de akkor nagyon bunko, testi eroszak eseten (egy pofon, rangatas, nem kell hatalmas dolgokra gondolni), ilyesmik.
2016. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válaszok. Köszönöm.
2016. szept. 23. 17:53
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen a hazugság az érdektelenség és, ha testi vagy lelki terrort akar alkalmazni ezek mind olyanok amiket nem lehet elfogadni.
2016. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bizalmatlanság szerintem még, engem pl. az nagyon tud zavarni, valamint az, ha nem érzem az egységet, az egymás iránti feltétlen tiszteletet a kapcsolatunkban. Ha semmibe vesszük a másik privát szféráját, nem engedjük kibontakozni, vagy épp hátráltatjuk valamiben.
2016. szept. 23. 18:20
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A bizalmatlanságot is egyfajta lelki terrornak gondolom...mindenképpen rossz, ha bizalmatlan valaki.
2016. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!