Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akar monogám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar monogám kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A barátommal kb fél éve vagyunk együtt és felhozott párszor egy témát amire nem tudtam mit mondjak és ő se nagyon.

Ez az, hogy neki nagyon fontos a szex az életében és igénye van másra/másokra is, vagyis nem akar monogám kapcsolatot.

Én nem akarom őt megfojtani a kapcsolatunkkal, ha neki ez tényleg olyan hihetetlenül nagy igénye, akkor csinálja. Viszont valószínűleg szép lassan elundorodnék tőle és kiszeretnék belőle, mert engem taszítana valószínűleg a szituáció.

Ha viszont akkor továbbra is monogám kapcsolatot folytatunk akkor még ő fogja bezárva érezni magát, hogy le kell mondania egy számára fontos dologról, és akkor gondolom ő fog szép lassan szakítani.

Nincs megoldás, igaz? Egyik sem jó opció(?)

Ennyi, vége a kapcsolatunknak?



2019. okt. 13. 08:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

A nem monogàm pàrokat màs köti össze es nem az intimitàs. Pl vagyon, üzlet, akarmilyen vallàs, meg ilyenek.

Ha nincs egy kapocs köztetek ami összetart, akkor véges mert nem tart össze semmi

2019. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nincs. Ha nem ugyanaz az igényetek, akkor felesleges erőltetni. De nézd a jó oldalát, legalább őszinte volt, nem a hátad mögött csalt meg sunyiban x évnyi kapcsolat után. Fél éven könnyebb túltenni magatokat, mintha már együtt élnétek, esetleg gyerek is lenne.
2019. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg most is van neki más is nelletted, csak a bűntudattól akar megszabadulni azzal, hogy engedélyt kap.
2019. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nincs mellette senki, nem egy fszról beszélünk.

Szeretem és ő is szeret engem. Azért hozta fel a témát, mert már nagyon zavarja és tenne valamit.

De akkor úgy látszik ez egy halott ügy

2019. okt. 13. 09:19
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Fél év után rádunt…

Persze, szeret nagyon.


Barátkozz meg a gondolattal, hogy ennek a kapcsolatnak már akkor vége volt, amikor elkezdődött. Te is csak egy lépcső voltál/vagy a változatosságban

2019. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Na most csak monogam kapcsolat létezik! Minden mas csak haszon lesés! Ahogy az elso is írta!!!

Szerintem szakíts vele! Aki ilyent fel mert hozni az egy gusztustalan alak... férfiként mondom...!

2019. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Aha, itt a vége.
2019. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

Miert van lenullazva

Azert relevans a kerdes szempontjabol mert a ffi nem akar tenni a parjaert csak veletlen masik kerdeshez irtam.

Mas nö mellett masra sem mer nezni a ffi nehogy elveszitse a Nöt. Ennek oka van hogy mitöl erzi ezt vagy azt a ferfi egy nö mellett azt hogy felrejarni akar mig masik nö mellett hogy retteg attol hogy elvesziti

2019. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

"Nincs mellette senki, nem egy fszról beszélünk."


Dehogynem. Csak nem tudsz róla. Van poli férfibarátom, látom, hogy működnek. Minden nőjük azt hiszi, hogy nincs mellette más. Közben meg mindent megdug a srác, ami nem szalad el előle.

2019. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ennyi, vége. Legalábbis ha okos vagy, akkor ég most kilépsz. Az ő igénye nem fog változni, és a te igényeid sem. Szóval jobb, ha mindketten olyan partnert kerestek, akivel hasonlóan gondolkodtok erről.
2019. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!