Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány nem akar komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem akar komoly kapcsolatot, hogy vegyem rá? 21/F

Figyelt kérdés

Már hónapok óta (2-3 hónapja) ismerek vagy ismerkedek egy lánnyal. Már az elejétől úgygondoltam komolyan tervezek vele mert benne majdnem minden megvan ami nekem kell.

De már az elején hangoztatta, hogy Ő neki nem kell komoly kapcsolat. 18 éves éves és úgy gondolja neki most nem férne bele megint egy párkapcsolat.

Az a helyzet hogy az elején úgy gondoltam hogy majd ha lefekszünk egymással akkor úgyis megváltozik. Már jópárszor szexeltünk is, mondhatni összejárunk. Ő keres engem általában, sőt még azt is mondta hogy én vagyok neki eddig a legjobb és szeret velem lenni minden téren de még mindig nem hajlandó párkapcsolatról gondolkodni.


Egyszerűen hiába érzi velem olyan jól magát, jó velem a szex, vonzódik hozzám mégsem akar többet pedig már párszor összefutottam a szüleivel, testvérével, barátaival is és mindenki kérdezgette hogy mi együtt vagyunk e?


A barátaim szerint egyenesen debil vagyok hogy nyakamba vennék egy párkapcsolatot amikor nekem a legjobb a világon hiszen kötöttségek nélkül szexelek egy ilyen csajjal. Az eddig igaz is csak én már régóta többet érzek. Meg mondták is már nekem hogy ez az ő döntése (mintha én ezt nem tudnám?) és ne akarjak változtatni rajta. DE akarok! Csak fejébe vette ezt a hülyeséget hogy neki most X ideig nem lesz kapcsolata és ezért minden lehetőséget eldob magától? Jó tegyük fel én nem létezem és szembe jön vele a nagy Ő most akkor vele is csak reszelteti magát és elküldi? Gratulálok...

Egyébként nem fekszik össze más fiúkkal szóval tényleg nem értem. Láttam már rajta is a hajlandóságot, hogy próbálja az érzelmeit leküzdeni "ne nehezítsd meg" meg ilyenek. Mit ne nehezítsek meg? Az ovodás fogadalma betartását hogy nem lesz kapcsolata? Mert ezen a sz**ságon kívül más nem tartja vissza. Nemtudom ki mosta így ki az agyát.


2017. jan. 6. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Mit akarsz egy ilyen minosegu "notol" ugy megis?
2017. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Miért milyen minőségű "nő" Ő szerinted? Mit tudsz róla egyáltalán azon kívül amit leírtam ami nyilván negatívnak hat? Rohadtul semmit.

Azon kívül hogy komolytalan ilyen szempontból, de akkor meg mi van? Kinek nem voltak gyökérségei ennyi idősen? Ha úgy gondolod neked nem voltak akkor még mindig az vagy. 18 évesen én még 1000x rosszabb voltam és nem kellett sok idő hogy másképp lássam a dolgokat.

Ennyiből nem kéne még ítélkezni a másik felett, inkább a kérdésre kéne értelmes választ adni pampogás helyett.

2017. jan. 6. 13:47
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne erőltesd a komoly kapcsolat témát, minden legyen úgy ahogy eddig. Gondolom egy fájdalmas szakítás az oka, legalábbis ezt vettem mi az egyik mondatodból.

Aztán ha szerencséd van, ő is beléd fog szeretni, rájön hogy te nem olyan vagy, mint az előző.

De ne erőltesd, mert azzal szerintem csak elijeszted. Csak legyél jó vele, mint eddig.

n

2017. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Arra céloztam, hogy egy 18 éves átlag tinilánynak nem ott kéne tartania, mint egy kiégett negyvenesnek 3 házasság után, hogy összevissza kúratja magát, miközben a kapcsolatokról nyavalyog.

Abban igazad van, hogy mindenkinek vannak baromságai, de ez nem igazán odatartozik. Van, aki se 18, se 28 évesen nem süllyed ilyen szintre.

Sokkal jobban járnál, ha keresnél egy még egészséges lelkületű, értékes lányt, aki téged is értékel, nem csak a farkadat (egy nőnek is ugyanezt mondanám ebben a helyzetben, félreértés ne essék).

2017. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Értem mit akarsz, inkább nem reagálok rá nem veled van a bajom nem is akarok veszekedni veled, ez is egy vélemény.

Csak milyen kár, hogy nem tudok csak úgy lelépni és elfelejteni.

Csak annyit még, hogy Ő is értékes lány nemtudom miért írsz rá ilyeneket bár nemtudom neked mi az értékmerő gondolom a szüzesség mert akkor már tényleg "értéktelen" és én is az vagyok akkor.

2017. jan. 6. 14:29
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Jaj, nem dehogy... szüzesség. A legnagyobb hülyeségnek tartom szüzen házasodni, meg társai (bár, ez is csak az én véleményem). Amire céloztam (ismét), hogy a lány már nagyon fiatalon teljesen fals képekben él a kapcsolatokról, már most semmi értéke nincs számára a partnerségnek, az igazi kapcsolatnak, és annak, hogy a szerelmével éljen meg egy igazi szeretkezést, mert csakúgy elkótyavetyéli magát mindenkire (az exére, most épp rád, aki iránt valószínűleg semmit nem érez a szex utáni hormonsokkon kívül), és már most tök egészségtelen a kapcsolati viselkedése, és alkalmatlan egy igazi kapcsolat megélésére. És még csak egy 18 éves szinte gyerek. Szerinted egy ilyen emberrel felnőttként hogyan lehet egészséges kapcsolatot kialakítani? Nem lesz neki értéke a szemébe annak, amit te akarsz vele.
2017. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Rabold el, és zárd be...


1.) X év múlva, összekeveredik az agya, és úgy fogja érezni, hogy szeret. A függőd lesz és sosem hagy el.


2.) Bedilizik és megöl vagy magában tesz kárt... Esetleg is - is.


3.) Hagyod! Ugyanis Ő, ezt sosem fogja akarni. Ha össze is jönnétek, hamar kitenne.

2017. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6- Te valami szexuálpszichológus vagy? Akkor mégis mit tehetnék a lánnyal? De most őszintén kérdezem! Hogy segítsek akkor neki mert én akarok. Írtad hogy felnőttként nem lehet majd vele mit kezdeni- meg most sem- oké és? Most akkor örök életére ez vár rá? Nem valami elmebetegről beszélünk ám aki tébolyultan őrjöng egy szobába.

És akivel lefekszünk az azért nem tök közömbös nekünk. Nem nimfomán a csaj ki mondta hogy mindenkivel összefekszik? Azon kívül hogy lefekszünk egymással még nagyon sok időt is töltünk együtt és mindig jól érezzük magunkat. Nem vagyok a barátja vagy fiúhaverja, az van neki na ő iránta tényleg nem érez semmit csak barátságot. De mindegy is ez szóval akkor szerinted mit tegyek? De ne azt írd már hogy keressek más légyszives.

2017. jan. 6. 15:02
 9/21 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de sztem nem jössz be neki annyira, hogy komolyra összejöjjön veled. Elvan veled, jó a szex, de tudja h nem téged keres. Ha az igazi szembejönne vele és szerelmes lenne, ne félj gyorsan felrúgná a fogadalmát, ez inkább egy duma nála, mert nem akar megbántani. Érzelmileg lehet még máshoz kötődik pl. exhez vagy van valaki akiért oda van, csak nem kell neki. Azért nem akar komolyat, mert ha befut az akire ő vágyik akkor mindenféle kapcsolati hátráltató tényezők nélkül pattani akar tőled. Egyszer voltam én is nyűglődtem egy csajjal hasonló volt a szitu, onnan tudom.
2017. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Cső írtam egy iszonyat hosszú privátot.


Az előzőnek meg annyit, hogy félig-meddig van ebben igazság, amit mond, egyedül azzal nem értek egyet, hogy esetleg nem jön be neki. Te szexelnél rendszeresen egy olyan lánnyal, aki nem jön be neked? Na, hát a lányok se. Kell a külső iránti vonzalom, itt most ebben az esetben egyáltalán nem a külső dolgokkal van a baj.

2017. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!