Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, gáz ha pattanásos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gáz ha pattanásos az arcom?

Figyelt kérdés

Az a gáz, hogy kenem kenőcsökkel az arcomon a pattanásokat, de így is látszódnak, de legalább nem gyulladtak, mint régen.

Mindig szégyenlek beszélgetni lányokkal közelről, mert akkor úgy érzem, hogy az arcomon a pattanásokat nézik, nem tudom, hogy így van-e, de nagyon idegesítő.. :(


2010. júl. 16. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hát nem szép látvány de korral jár.Tegyéle ellene a kozmetikusok csodákra képesek.
2010. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én is nagyon pattanásos vagyok,és ha nem kenném magam minden hülyeséggel olyan ragyás lenne a fejem,h nem tudnék kilátni belőle...

Sok olyan fiút ismerek akik azok és mégis bomlanak utánuk a csajok,szval te sem lehetsz kivétel,ez a kor ezzel jár...

Bátyjám is 22 éves és még mindig olyan az arca mégis van bnője és nem szégyenli,pedig már jócskán elhagyta a tini kort :)



15/L

2010. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen a kozmetikust én is ajánlom :) amúgy szerintem ha bejösz valakinek nem épp erre koncentrál hanem a személyiségedre
2010. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

nem gáz, viszont javaslom én is a kozmetikust.

ne csak a lányok miatt menj el. te is jobban éreznéd magad a bőrödben.szerintem.

2010. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Voltam már bőrgyógyásznál és ő írt fel két kenceficét..

De az egyiket már nem használom, mert nagyon kiszárította a bőröm, mindig hámlott... Most Differint használok, bár ezzel is látszanak a pattanások, de ahogy írtam, nem gyulladtak legalább már..

2010. júl. 16. 15:50
 6/20 anonim ***** válasza:
A börgyogyász az sz@rt sem ér.Kozmetikus.1.voltam
2010. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nekem a kozmetikus úgy elcs*szte az arcomat, hogy rosszabb lett. Én bőrgyógyázhoz mentem ezután, mert nagyon csúyna volt az arcom, szörnyen nagy gyuladt pattanások voltak rajta, és kaptam gyóygszert meg sok kenőcsöt, borogatást rá, és 1 év alatt elmúlt..mára már senki nem mondaná meg, hogy valaha is olyan volt az arcom.
2010. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Milyen kenőcsöket kaptál és milyen gyógyszert? A gyógyszer gondolom belsőleg hat, nekem is mondta, de az bizony tünetekkel járt volna, inkább a kenőcsöket választottam. Január végén voltam bőrgyógyásznál. Nem tudom mit kéne még kennem magamra, hogy elmúljanak.. eléggé megcsappant az önbizalmam mostanság emiatt. :/ tudom azt mondják, hogy az nem számít, de engem akkor is zavar...
2010. júl. 16. 22:20
 9/20 A kérdező kommentje:
És hány éves vagy? Én most 18.
2010. júl. 16. 22:23
 10/20 anonim ***** válasza:

előző vagyok...17 éves vagyok most


gyógyszerből Sotretet szedtem meg még volt egy kisebb tabletta, annak nem tudom a nevét...

Minden hónapban vérvételre kellett járnom ezmiatt a gyógyszer miatt.


kenőcsök pedig: Zineryt, ezzel csak átkellett kenni az arcot, ilyen kis folyadék.


a másik hámlasztó kenőcs: isotrexin.



De nekem segített:)

2010. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!