Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nagyon gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon gáz ha egy pasi pattanásos? Vagy ha éppen büdös a szája?

Figyelt kérdés

Volt már dolgotok ilyen pasikkal?


Kort is írjatok pls


2010. szept. 27. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

A büdi száj az igen, a pattanás az nem gáz szerintem (mondjuk azért nem mind1 mennyire az, de én elég jól tolerálom, barátom is patis)

18L

2010. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha pattanásos az annyira nem bár attól függ h mennyire az....jobbesetben kinövi.

De ha büdös a szája akkor mehet a f@szomba!!!

2010. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pattanás nem gáz. A büdös száj viszont már igen.

Volt/van. A párom pattanásos, nem feltűnően, nekem így is tetszik, így is szeretem.

2010. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mért lenne gáz?Az én páromnak a háta pattanásos,az arcán is szokott lenni.És kit érdekel????Azzal együtt szerettem meg.

Büdös száj??

Hát sok embernek büdös a szája reggel ébredéskor, de ezen egy fogmosás gyorsan segít.

21/l

2010. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát a kellemetlen szájszag taszító. De van rá megoldás, főleg ha a fogorvos hiánya miatt van.

A pattanásokkal nincs semmi gondom, nem zavarnak. nekem anyajegyeim vannak..az sem esztétikusabb.

24L

2010. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pattanásosnak lenni nem az igénytelenség jele, azaz illető nem igen tehet róla, hogy időről időre piros pontok virítanak arcán még akkor is ha különböző kenceficékkel próbálja megelőzni őket.


Viszont arról tehet, ha büdös a szája. Fogat kell mosni, meg a nyelvről is lekaparni a lepedéket, és akkor nincs rossz szájszag.

2010. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt barátom pattanásos, de nem az volt, ami miatt nem volt köztünk meg az a vonzalom. De amúgy a kozmetikus gyakran tud rajta segíteni, nála is hatásos volt... Büdös szájra pedig rágó és fogmosás.
2010. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pattanást lehet kezelni és szerintem nem probléma, de azért fogat mosni tudjon már az illető.
2010. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!