Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőnek is van ilyen problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek is van ilyen problémája a párjával?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Problémám eléggé személyes,de oly mértékben megrontja kapcsolatomat a párommal hogy szeretnék tanácsot kérni,hátha más is van hasonló helyzetben. Fiatalos,de már 49 éves nő vagyok. Párommal egykorú,aki a határ mellett hentes szakmában dolgozik, ezért péntek estétől vasárnap estig tudunk együtt lenni. Pár éve vagyunk együtt,de az utóbbi egy-másfél évben már egyre többet veszekszünk. Egyéb nézeteltérésektől eltekintve a szex a legnagyobb vitaforrás. Ő ha itthon van, minden egyes nap igényelné. Nekem viszont ha vele vagyok,általában másnap nincsen kedvem. Mégis megtettem párszor hogy engedtem neki,akkor viszont az volt a problémája hogy látni rajtam hogy unom. Nem tudom megjátszani magam. Szeretnék csak simán összebújós estét,amikor érzem hogy nem azért van velem hogy legyen kivel szexelnie. Azt látom az ő hangulata akkor van rendben ha aznap van szex. Bennem ez komoly elvárást eredményezett,és ellenállást. Nekem rossz amiért előre tudom ha itthon van,muszáj vele lennem. Ha nem akkor szemrehányásokat tesz és azt mondja neki még ezt sem vagyok képes megtenni. Én pedig az ilyen előre beprogramozott, elvárt szexben már nem látok semmi romantikát. Az is baj hogy kapcsolatunk elején miért akartam többször,most már miért nem. Sajnos én sem tudom a választ. Komolyan azt érzem hogy a szex miatt van velem,annak ellenére hogy sok mindent megtesz értem és komolyan vesz. Szeretem őt,de így leélni egy életet? Tudom másban van más hiba,mégis érdekelne nők és férfiak véleménye a témáról,nálunk hogy mennek ezek a dolgok.
2019. okt. 13. 20:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
11%
49 eves vagy, es most jottel ra hogy a ferfiak a szex miatt vannak egyutt nokkel?:) Szep.
2019. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%
Mindkettotoknek igaza van! Mas hosszu honapot vár h normális emberhez,szexhez jusson.Neked meg ott van kéznél. A te oldaladat is siman megertem. Nyilvan nem igy mukodik es ne kovetelje ne szabja meg. Legyen hétvégén egy hetkozben meg lepd meg azon a napon amikor te akarod menj le hozzá kocsival.Meg legyen olyan nap is amikor azért talakoztok h közös program szex nélkül.
2019. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem neked vagy vele, vagy saját magaddal van problémád. Esetleg a hormonokra tudnám még fogni. De amúgy ne haragudj, én nem hiszem el, hogy 49 évesen ennyire nem vagy tájékozott a másik nemmel kapcsolatban.
2019. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mivel nem ő az első párom,tudom hogy a férfiak igénylik a szexet. Mégis ez a követelőzés és szemrehányás teljesen a vele való szex ellen fordít. Vagyunk együtt persze,de már többször éreztem amikor belekezd hogy ez muszáj,ez elvárás. Nem a szerelmet éreztem,hanem mint szükségletet. Ez rossz.
2019. okt. 13. 20:50
 5/32 anonim ***** válasza:
43%
Igaza van a kerdezonek! Miért lettem lepontozva!?
2019. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Miért vagy egy olyan emberrel, aki ilyen szintű ellenérzéseket vált ki belőled? Kapcsolatfüggő vagy?


Egyébként meg 49 évesen tudhatnád, hogy csak egymás idejét raboljátok. A szex egy baromi jó és élvezetes dolog. Ha te nem kívánod, és nem akarsz szexet attól az embertől, akivel együtt vagy, el nem tudom képzelni, hogy miért vagy vele.

2019. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Én tudom miért vagyok vele,vagyis miért akartam párommal lenni. Azért hogy legyen egy szerető társam akivel számíthatunk egymásra a bajban is, örömben-bánatban egyaránt. Akivel együtt kapcsolódhatunk ki,együtt pihenhetünk,közös programjaink és beszélgetéseink vannak. Akivel van szeretet és megértés. Persze a szex is fontos. De a követelt és elvárt szex belőlem nagy ellenérzést vált ki és nem tartom egy megértő társtól elfogadható viselkedésnek.
2019. okt. 13. 22:17
 8/32 anonim ***** válasza:
14%

Ha olyan emberrel lennél, akit szeretsz, és akivel passzoltok egymáshoz, akkor az szex nem egy követelt és elvárt dolog lenne.


De neked fontosabb, hogy legyen valakid annál, minthogy megnézd, hogy összeilletek-e.

2019. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Te tipikus könnyen ítélkező ember vagy,aki ilyen kevés infó alapján képes ilyen sarkítottan fogalmazni,annak tudatában hogy igaza van. Nyilván el sem tudod képzelni hogy mennyi minden közrejátszhat abban hogy valaki távolodik a szexualitástól. Ha olyan könnyű lenne a párválasztás és egyszerű ahogy tanácsolod nekem,ekkor evidens hogy nem lenne ennyi párkapcsolati vita és szakítás. Na pont az ilyen emberektől szeretném távol tartani magam, mert benned ugyanígy nincs empátia ahogy a páromban sem.
2019. okt. 13. 22:39
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésed szempontjából irreleváns, hogy bennem van-e empátia, és ha igen, mennyi.


Én továbbra is tartom, hogy ha 2 ember összeillik, és szereti egymást, akkor nem teher és kényszer a szex, hanem az egyik legcsodásabb dolog a földön, ami 2 szerelmessel történhet.

2019. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!