Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "csábítsam el" a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Eleinte minden jó volt, de aztán jött egy időszak, amikor sokat veszekedtünk. Mostmár sokat javult a helyzet, kibékültünk és teszünk érte hogy jó is maradjon.

De egy valami nagyon megromlott: a szex.

Sokkal ritkábban vagyunk együtt, és ha én kezdeményezek, annak általában nincs semmi eredménye.

Tegnap is például ő kezdeményezett, nagyon jót szexeltünk. Két orgazmusa is volt egymás után. Mégis, mikor este én próbálkoztam, akkor visszautasított.

Lehetséges, hogy absok veszekedés miatt kicsit gyengült a láng benne? Valaki járt már hasonló cipőben?

Azt mondja a szexet nem kívája annyira mostanában. Pedig kb 1 hónapja naponta voltunk együtt.

Mit tehetnék, hogy újra feléleszthessem benne a tüzet? Nem maga a szex hiányzik, hanem az, hogy kicsit kiveszett az intimitás a kapcsolatunkból.

Azt mondja szeret, de olyan, mintha nem tudná kimutatni.

A szexnél most kicsit azt érzem, hogy amíg ő nem kezdeményez, addig nem is lehetünk együtt.

A veszekedések óta kevesebb az orális kényeztetés is. Volt olyan, hogy ő nem kívánta, mégis engem kielégített, mert tudja, hogy milyen az igényem.

De ezt is keveset csinálja már.

Lehetséges, hogy már nem szeret?

Hogyan tudnám/tudnánk visszacsempészni a tüzet a kapcsolatba?


Tanácsokat kérnék!

Köszönöm! :)



2019. okt. 14. 06:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Ui.: arra is gondoltam, hogy lehet azt érzi, hogy nem elég fontos nekem. Tudom, hogy nem elég mondani, hogy fontos nekem. De hogy mutassam ki jobban?

Szoktam neki adni kisebb ajándékokat, szoktam főzni, próbálom nézni, hogy éppen mit szeretne.

Úgy érzem, mutatom, hogy szeretem és hogy fontos. De lehet, hogy ő nem érzékeli ezt. Hogy adjam a lehető legjobban a tudtára, hogy mindenben számíthat rám?

2019. okt. 14. 07:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg tőle ezt így ahogy leírtad? Itt csak tippelgetni tudunk.

Sok nőnek csak akkor működik a szex ha a lelki dolgok is rendben vannak. Ha kezdeményez akkor lehet ez rendben van.

Tőle kell megkérdezned.

2019. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk erről. Azt mondta, hogy elég mély sebeket ejtettek benne a veszekedések. Valóban volt két csúnya veszekedésünk. Megbeszéltük ezeket, de ettől lehet benne sajnos tüske.

Igen, mindenképp jó, ha kezdeményez, ez tény. Csak rettentően visszaesett a szex.

Nagyon jó, amikor van, ez igaz. De sokkal kevesebbet vagyunk együtt.

Adjak neki most több időt? Egy ideig hagyjam, hogy ő kezdeményezzen? Ez beválhat?

2019. okt. 14. 08:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha pár hónap alatt ilyen problémáitok vannak, akkor el kell gondolkodni rajta, hogy biztosan összeillőek vagytok-e.

Amúgy a kezdeti hév után mindig laposodik kicsit a szex téma, nem feltétlenül van az, hogy egész nap dugnátok, mint a nyulak.

2019. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindketten erős személyiségek vagyunk. De megtanultunk kicsit engedni mindketten.


Igen, általában csökkenk szokott a szex. Csak fura, hogy ilyen hamar visszaesett.

Barátnőmről tudni kell, hogy pánikbeteg. Elég sokszor lehangolt, rosszkedvű. Nem is alszik jól szegény. Próbálom ehhez mérten csinálni a dolgaim. Nem is ez a baj, ezt megértem.

Csak én meg nagyon szeretem, és ha valakit ennyire szeretek, akkor mindig kívánom vele a szexet.

Elég ha megcsókol, vagy megölel, már attól is be tudok indulni.

És ez a fura, hogy ez nála valahogy elveszett.

Tüerelmes vagyok vele, mert ő a mindenem. Csak azért elég frusztráló, hogy sokszor így fekszem le, hogy nem vagyunk együtt és én meg mindennél jobban kívánom vele a szexet. Ezért néha frusztrált is vagyok...

2019. okt. 14. 08:26
 6/10 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok vele, hogy ha nem szeretne, akkor nem lenne velem.


Azon is gondolkodtam már, hogy lehet, hogy túl sokat vagyunk együtt.


Valahogy fel szeretném éleszteni benne a tüzet. Mivel nem csak a szex kevesebb.

Kevesebb a puszi, a csók, stb. Ritkán kezdeményez ebben is.

Valami ötlet?

2019. okt. 14. 08:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ugyanilyen kapcsolatom, és a sok veszekedés miatt egy idő után már egyáltalán nem kívántam a szexet, sem az ölelést, csókot, ehhez rendben kell lennie a kapcsolatnak, a legtöbb nő nem izgul fel pusztán arra, hogy ott vagy mellette, biztonságban és szeretve kell éreznie magát.

Sajnos nálunk nem múltak el a problémák, és szakítottunk, de szerintem mindenképpen adj időt. Engem az exem folyton azzal zaklatott, hogy miért vagyok jeges, és ez csak rontott a helyzeten, mert elkezdtem minden érintést kényszernek érezni.

2019. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azon kívül, hogy adok neki időt, tudok valamit csinálni?

Hogy újra azt érezze, mint akkor?

2019. okt. 14. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a sok sérülést nehéz helyrehozni. Bennem mondjuk nem igazán lehetett sajnos. :(
2019. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Állok a hülye kendőmben a giroszosnál. A kiszolgáló pasi néz rám nagy szemekkel, nyilván tudja miért vagyok kendőben. Nyilván mindenki tudja. Betegségnek hívják. Néz rám és nagyon szépen beszél hozzám. Hogy ő szerelemmel készíti az ételt. És, hogy az enyémre most mégjobban figyel. Mosolyog. Néz rám, bele a szemembe. Látom rajta, hogy nem csak úgy mondja, hanem tényleg ezt érzi. Azt mondja, hogy hihetetlenül szép vagyok. Hogy ragyog a szemem. Hogy ezt ő már soha sem fogja elfelejteni. Hogy egy csodálatos, különleges szépség vagyok.

Állok a kis kendőmben. Könnyezem. Annyira nagyon szükségünk van a Férfira. Hogy dicserjen. Hogy érezzük hatottunk rá. Hogy gyógyitson a szavaival. Hogy átöleljen és megnyugtasson. Most nagyon kell ez nekem. Mindannyiunknak kell. Ne mulasszatok el, ha gyógyíthattok minket az erőtökkel! Ez a legjobb gyógyszer."

2019. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!