Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a párokról akik csak egymás miatt letörlik magukat a különbözö közössegi oldalakról?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen lelkibetegeknek szerintem nem kellene kapcsolatban élniük. A legmérgezőbb, legértelmetlenebb kapcsolatok. Az ember ilyet nem csinál 15 éves kora után, annyira ciki. Ki érzi azt normális kapcsolatnak, hogy a párja kibukik azon, hogy más férfiak látják a képét vagy ír valakinek egy üzenetet?

De például mi a melós dolgokat is sokszor facebookon intézzük. Volt egy csaj akinek ilyen rohadt féltékeny agresszív pasija volt éppen és képes volt odaállni a főnök elé, hogy jelölje már be az ANYUKÁJÁT facebookon és vegye fel a csoportba mert vele a barátja letöröltette az övét de ő szeretne tudni az aktuális munkahelyi dolgokról. Na most az ilyet mennyire lehet komolyan venni onnastól mint munkaerőt?

2019. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy gondolom, hogy alapvetően nem szabad korlátozni semmiben a másikat. Viszont nekem pl. nem esne nehezemre letörölni magamat... Akinek fontos vagyok úgyis elér. Az ezen való vitatkozást ki nem állhatom, sokszor a semmin veszekednek az emberek a közösségi oldalak miatt, ezért pl megértem ha valaki nem kér az egészből és a lehetséges félreértések miatt letörlik magukat.
2019. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Màrmint hogy egymás miatt??

Saját önszántukból a màsik javàra,vagy pedig azért mert a pàrja kéri tőle??


Én biztos nem tenném meg, ha a pàrom kérné tőlem. Makacs vagyok és utalom ha valaki ha valaki korlàtozni akar!

2019. okt. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem lennék a helyükben, az ilyen önbizalomhiányos, állandóan rettegő frusztrált és bizalmatlan emberek tartsanak csak össze, addig se mennek normális emberek közelébe. Szánalmas mind.
2019. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Mi a véleményetek arról,hogy léteztek emberek a közösségi oldalak megjelenése előtt is? És elérték egymást? Tudtak beszélni egymással? És az ember volt a fontos nem a hírfolyam napi 18 órában? 😀😀 Ennyi a véleményem. Van facebook profilom,de pont lexarom. Van telefonom,korlátlan csomag,megcsörgetnek,visszahívom,beszélgetünk. Van szabadidőm,hétvégén ha úgy van találkozunk éa face to face beszélgetünk,megiszunk egy jó sört közben. ☺
2019. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Bár az első válaszolóval alapvetően egyetértek, nekem más is eszembe jutott: Talán van aki csak azért van fönt egy közösségi oldalon hogy ismerkedjen. Esetleg párt találjon. Másra nem használja. Ilyen esetben teljesen normális dolog ha törli magát.

Csak próbáltam egy jóhiszemű megközelítést is fölvetni.

2019. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!